DOZ Maraton Łódź 2017

Zdjęcie zbiórki
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

uzbieranie środków na leczenie podopiecznych DOZ Fundacji dbam o zdrowie

Zgłaszający zbiórkę: DOZ Fundacja dbam o zdrowie
Łódź, łódzkie
Rozpoczęcie: 16 Stycznia 2017
Zakończenie: 30 Kwietnia 2017

Opis zbiórki

23 kwietnia 2017 roku odbędzie się siódmy już DOZ Maraton Łódź.  Jak co roku zmaganiom sportowców towarzyszyć będzie wyjątkowy cel charytatywny.

Tak samo jak w ubiegłych latach, zakładamy na siepomaga.pl nasz profil biegowy. Zapraszamy do dołączenia do nas! Może to zrobić każdy uczestnik biegu, miłośnik biegania, a także każdy, komu po prostu leży na sercu dobro potrzebujących.
Jak się do nas przyłączyć? To bardzo proste – każdy może założyć skarbonkę i zbierać środki dla  wybranej przez siebie osoby z grona naszych podopiecznych. W chwili obecnej DOZ Fundacja dbam o zdrowie ma pod swoją opieką 44 osoby. Każdy z nich jest inny. Każdy to inna historia, inna choroba, inna tragedia, bo każda choroba jest tragedią, nie tylko dla chorego, ale i dla jego bliskich. To do Ciebie należy wybór, komu chcesz pomóc.

Nie każdy wie, czym jest chłoniak Hodgkina, Zespół Wolframa, prune belly syndrome czy stwardnienie rozsiane… Nie każdy zastanawia się, jak to jest, żyć na wózku, być po amputacji, tracić władzę nad ciałem, zmagać się z chemioterapią. Nie każdy zna kogoś, kto ma dziecko z zespołem Downa,  mukowiscydozą, SMA… Nie każdy wie, co oznacza życie z chorobą, jak bardzo bywa trudna, jak bardzo wymaga determinacji i siły walki. Biegając i zakładając zbiórkę charytatywną, masz szansę, by opowiedzieć światu historię któregoś z podopiecznych Fundacji. By uwrażliwić innych na krzywdę i zachęcić do pomocy.


Po uruchomieniu zbiórki będziesz mógł powiadomić o niej rodzinę, przyjaciół, znajomych, współpracowników i zaprosić ich do tego, by przyłączyli się do Ciebie. Mogą wesprzeć Twoją zbiórkę albo założyć swoją własną. Dzięki temu nie tylko będzie łatwiej osiągnąć cel. Pomaganie jest też piękne dlatego, że działa się razem. Wspólne działanie łączy, zbliża, a radość z sukcesu jest podwójna, gdy można dzielić ją z innymi.

Dla naszych podopiecznych biegli i biegają wspaniali wolontariusze, tacy jak Ty. Są też z nami znani sportowcy jak Karolina Podolska (Jarzyńska) czy aktor Mariusz Jakus, a także Grupa Spartan.

Każda osoba, która przyłączy się do nas, każda zebrana kwota, każda złotówka są na wagę złota. Wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną na leki i artykuły medyczne dla naszych podopiecznych. Według badań, aż 25% osób nie wykupuje leków z powodów finansowych. Brak pieniędzy stawia ich w sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia…
 

Maraton DOZ w tym roku odbędzie się już siódmy raz. Podczas poprzednich edycji uzbieraliśmy 75 831,83 zł! Naszym celem, choć na razie pozostającym w sferze marzeń, jest uzbieranie podczas tegorocznego maratonu kwoty, odpowiadającej królewskiemu dystansowi, czyli 42 195 zł! Być może siódemka okaże się dla nas szczęśliwa?

<< KLIKNIJ I ZOBACZ, DLA KOGO MOŻESZ POBIEC>>

To od Twoich nóg i dobrego serca zależy m.in. los tych osób: 

Przyłącz się o nas i odmień ich życie!

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki