FUNDACJA MŁODZIEŻ POMAGA 2020

8 Stałych Pomagaczy
Anonimowy Pomagacz
1 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

Typ Organizacja charytatywna

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

FUNDACJA MŁODZIEŻ POMAGA – jedna z fundacji charytatywnych w Polsce, która są organizacją społeczną, prowadzącą działalność dzięki dobrowolnym datkom. Ona została założona w 2020 roku przez zespół młodych ludzi, dla których idea i możliwość pomocy stały się powodem dla samego stworzenia. Ludzie z grupy inicjatywną robili postępy małymi, ale pewnymi krokami, żeby w 2021 roku odbyło się otwarcie.

Teraz my – młodzież, to ludzie, którzy pełny energii i szczerze gotowe do pomocy, dlatego logo naszej organizacji charytatywnej – „Młodzież pomaga”. Fundacja łączy ludzi, żeby dziecko lub dorosły człowiek mogli otrzymać niezbędnej pomocy w trudnej życiowej sytuacji, jaka może zdarzyć się na obczyźnie dosłownie każdemu. Codziennie robimy postępy w rozwoju, organizujemy zbiórkę pieniędzy, wybieramy najlepsze ścieżki leczenia w klinikach. Prosimy wierzyć, że to tylko początek. Będziemy dążyć do rozwoju we wszystkich dziedzinach I stronach. MŁODZIEŻ POMAGA istnieje, aby zachowywać zdrowie i pomyślność tych, kto zwraca do nas. Dostajemy wiadomości od różnych osób z całej Polski i Ukrainy każdego dnia. Nasze przekonania składają się na to, że każdy człowiek ma prawo na specjalistyczną terapię i pomoc materialną, dlatego selekcja podopiecznych MŁODZIEŻ POMAGA jest bardzo dokładna. Wziąć udział w działalności organizacji może ktokolwiek, bo ważne są nie ilości środków.

Pragnienie pomagania innym jest istotnym. To główna motywacja dla nas.

Liya , 7 lat

Fiodor, 5 lat

Krótki filmik o rehabilitacji naszego Fiodora. Mamy nadzieje, że krok po kroku będzie się czuł lepiej. To było nasze pięrwsze wsparcie, ale nie ostatnie.

 

Pomogli

Ładuję...

8 Stałych Pomagaczy
Anonimowy Pomagacz
1 zł miesięcznie