Jak mam pokazać, że ich kocham

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 86 osób
7 050 zł (58,75%)

Maciej Kreft

Poznań, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 30 Lipca 2010
Zakończenie: 30 Grudnia 2010

Maciuś, dzięki hojności i dobrym słowom internautów, dostał ogromne wsparcie finansowe i psychiczne. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy opłacić półroczną terapię w specjalistycznej placówce dla dzieci z autyzmem. Jest to ogromna pomoc, za którą w imieniu rodziców z całego serca wszystkim darczyńcom dziękujemy.
 

Maciuś uczestniczy w terapii już drugi rok, a efekty jego pracy są zaskakująco dobre. Chłopiec nie reaguje już krzykiem i płaczem na sytuacje zadaniowe, zaczyna samodzielnie się rozbierać i ubierać, je bez pomocy osoby dorosłej, reaguje na coraz więcej poleceń. Widoczny jest także postęp w rozwoju ruchowym dziecka, polepszyła się koordynacja całego ciała. Z dużo większym zadowoleniem i zaciekawieniem Maciuś uczestniczy w zajęciach popołudniowych, organizowanych w naszej placówce. Pozytywnie reaguje na pobyt w kilkuosobowej grupie, pojawiają się zachowania naśladownictwa i pierwsze próby nawiązania relacji społecznych.
 

Niezbędne jest, aby chłopiec kontynuował terapię. Uczestnictwo w licznych zajęciach wspiera jego rozwój. Państwa wsparcie finansowe pozwoliło znacznie odciążyć nadszarpnięty już budżet rodzinny i stało się silnym wsparciem dla rodziny Maćka.
 

Przed nimi jeszcze wiele lat walki o zdrowie chłopca. Każdy gest pomocy jest dla rodziców, a szczególnie mamy Maciusia, ogromnym zastrzykiem dobrej energii i wiary w sens jej poświęcenia i dobrych ludzi.
 

Dziękujemy jeszcze raz w imieniu całej rodziny podopiecznego naszego stowarzyszenia.

                         

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 86 osób
7 050 zł (58,75%)