Maciej przez chorobę nie rozpozna własnych dzieci! Pomocy!

Maciej Pajzert
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Roczne leczenie wspomagające Maćka, dieta specjalistyczna

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne
Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Maciej Pajzert, 42 lata
Szamotuły, wielkopolskie
Alzheimer
Rozpoczęcie: 5 Listopada 2020
Zakończenie: 30 Czerwca 2021

Opis zbiórki

Wciąż mam w pamięci te dobre chwile, moment, kiedy poznałam Maćka, nasz ślub, radość z pojawienia się naszych dzieci na świecie. Wierzyłam, że nasze życie może być zwykłą, ale piękną przygodą. Niestety... Choroba odebrała nie tylko marzenia, sprawiła, że nasz świat legł w gruzach. W lipcu tego roku mąż wykonał badania genetyczne, okazało się, że jest nosicielem genu odpowiadającego za chorobę Alzheimera. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak potworna jest to choroba. Wszystkim się wydaje, że dotyczy starszych osób, a prawda wygląda zupełnie inaczej.

Maciej ma dopiero 39 lat, a choroba postępuje na tyle szybko, że mąż staje się agresywny, szczególnie w stosunku do naszych dzieci, zapomina, nie potrafi wykonać nawet tak prostych czynności, jak zrobienie herbaty dla całej rodziny, ponieważ nie jest w stanie policzyć osób. 

Ta choroba dotknęła całą rodzinę męża. Jego mama zmarła przed 40. urodzinami. Tak bardzo się boję, że nas czeka to samo, że dni Macieja są już policzone... Wiem, że nie dam rady pokonać choroby męża i doprowadzić do wyleczenia, ale mogę starać się ją przechytrzyć i osłabić.

Problemem są jednak, jak to zwykle w takiej sytuacji bywa, finanse. Leczenie Macieja pochłania wielkie sumy, ale tylko tak jestem w stanie ratować to, czego jeszcze nie udało się zniszczyć chorobie. Dzieci to wszystko widzą, serce mi się kraje... Proszę, pomóż mi, spraw, by nasza codzienność była, choć odrobinę prostsza!

Liliana - żona Macieja

Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.

Obserwuj ważne zbiórki