Uśmiech płynący z muzyki

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 93 osoby
2 617 zł (18,69%)
Zbiórka na cel
Roczna rehabilitacja

Magda Muszyńska

Poznań, wielkopolskie

Mózgowe porażenie dziecięce

Rozpoczęcie: 11 Września 2013
Zakończenie: 31 Lipca 2014

Pragniemy podziękować portalowi SIEPOMAGA  za zbiórkę i dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego dla mojej córki Magdaleny. Dzięki wpłatom darczyńców, ludzi dobrej woli udało się zebrać kwotę pieniędzy, która pomogła mojej córce na wyjazd rehabilitacyjny do Świnoujścia.

Magda jest dzieckiem z mózgowym porażeniem dziecięcym sprzężonym z
małogłowiem i upośledzeniem w stopniu głębokim. Jest dziewczynką leżącą w związku z tym jest narażona na powstanie odleżyn. Ograniczeń ruchomości w stawach, a także niewydolności ze strony układu krążenia i oddechowego. Magda dzięki ćwiczeniom, masażom naprzemiennie kończyn dolnych i kończyn górnych oraz całego tułowia. Nauczyła się nawiązywać kontakt wzrokowo-emocjonalny z osobami, które z nią pracują. Głośno się uśmiecha, gdy mówi się do niej wesołym tonem, potrafi odwzajemnić uśmiech. Śledzi wzrokiem to, co dzieje się dookoła, spogląda w lustro, spogląda na przedmioty umiejscowione w zasięgu ręki i próbuje je chwycić.

Magda Muszyńska

Dzięki takim wyjazdom stan zdrowia córki się poprawia. Za każdy jej dodatkowy uśmiech zrobię wszystko żeby mogła znowu wyjechać. Pragnę podziękować jeszcze raz wszystkim ludziom z gorącym sercem za wpłaty,
bo gdyby nie one, to Madzia pozostałaby w domu.

Joanna - mama Magdy

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 93 osoby
2 617 zł (18,69%)