Mała Księżniczka

Marzenie
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

zostać księżniczką- opłacenie wynajęcia sali w zamku, zorganizowanie przyjęcia i poczęstunku.

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Mam Marzenie
Marzenie
Nysa, opolskie
nowotwór mózgu
Rozpoczęcie: 25 Października 2015
Zakończenie: 29 Października 2015

Rezultat zbiórki

15 listopada 2015 roku na Zamku w Mosznej spełniło się marzenie Niny, która chciała zostać księżniczką… Na tę okazję przygotowano specjalnie salę myśliwską, gdzie zgromadzili się wszyscy zaproszeni goście. Nina ubrana była w przepiękną suknię koloru żółtego. Uroku dodawały Jej żółte rękawiczki. Wyglądała jak Jej ulubiona bohaterka z bajki o Pięknej i Bestii.


Marzenie Niny mogliśmy spełnić dzięki niezwykłym ludziom, którzy pomogli nam w tej pięknej realizacji. Dziękujemy wszystkim osobom, które poprzez portal siepomaga.pl wsparły nas finansowo. Dzięki Wam mogliśmy przygotować niezwykłe przyjęcie dla Niny. 

Opis zbiórki

Od dziecka mamy do czynienia z bajkami, czytają nam je dorośli, potem my opowiadamy bajki swoim dzieciom. I tak z pokolenia na pokolenie ludzie dorastają w świecie bajek i legend. Zazwyczaj bajki mają morał, kończą się dobrze, a główni bohaterowie żyją długo i szczęśliwie. 
 

Opowiem Wam bajkę. Nie wiem jeszcze jak ona się skończy, mam nadzieję, że radośnie. To będzie zależało również od Was. Pomóżcie napisać mi szczęśliwe zakończenie dla tej bajki. Ale od początku. Zaczynamy…


Opowiem Wam bajkę… Za górami za lasami, w pewnym kraju nazywanym Polską żyła dziewczynka o imieniu Nina. Mieszkała ona z rodzicami i bratem w małym mieście. Czas naszej bohaterce upływał na zabawie, na poznawaniu świata. Dni mijały radośnie i beztrosko, czasem pojawiały się drobne kłótnie z bratem, które jednak bardzo szybko kończyły się zgodą. Rodzeństwo mimo tak młodego wieku wspierało się wzajemnie, a starszy brat zawsze czuwał nad swoją małą siostrzyczką.Aż tu nagle… pewnego dnia Ninę zaatakował zły potwór - nowotwór. Nikt nie spodziewał się, że owo stworzenie pojawi się w życiu dziewczynki. Potwór napadł na organizm Niny i skupił się na jej mózgu. Rozpoczęła się walka z potworem. Brat dziewczynki jako jej opiekun próbował wielu sztuczek i mimo swych 10 lat nie poddawał się. Do walki z guzem mózgu stanęła również cała rodzina i lekarze ze szpitala do którego trafiła dziewczynka.


Na drodze Niny pojawiła się także inna pomoc, a mianowicie fundacja, która co prawda nie potrafiła leczyć, jednak miała magiczną moc spełniania marzeń. Dziewczynkę odwiedziła wolontariuszka, która dowiedziała się, że nasza bohaterka marzy by zostać księżniczką. Nina chciała mieć żółtą sukienkę i rękawiczki i spotkać się ze swoimi przyjaciółmi i rodziną w prawdziwym zamku.Wszyscy bardzo chcemy, by Nina wróciła do zdrowia, wierzymy w cudowną siłę spełnionych marzeń. Chcielibyśmy, by ta bajka skończyła się szczęśliwie. Napiszmy więc razem zakończenie. Dajmy wspólnie naszej bohaterce radość ze spełnionego marzenia, które przywrócić może jej zdrowie. Już teraz zacznijmy pisanie bajki.

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki