Jedno życie, jedno marzenie...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 37 osób
1 912,50 zł (52,39%)
Zbiórka na cel
Zakup instrumentu muzycznego

Wiktoria

Rybnik, śląskie

Ostra białaczka limfoblastyczna

Rozpoczęcie: 24 Lutego 2014
Zakończenie: 28 Kwietnia 2014

Nasza marzycielka wypatrywała nas z okna, a kiedy dostrzegła nas w samochodzie zaczęła machać, uśmiechając się przy tym szeroko.


Razem z wolontariuszami na spełnienie marzenia przybył Gość Specjalny, Robert Czech, wybitny artysta jazzowy, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Po serdecznym przywitaniu udaliśmy się wszyscy do domu Wiktorii. Idąc po schodach nie mogliśmy się doczekać, kiedy nasza Marzycielka rozpakuje wielkie zielone pudło. Wreszcie prezent znalazł się w pokoju, a Wiktoria szybciutko uporała się z papierem ozdobnym.


Jest! Oczom naszym ukazał się piękny Keyboard Roland BK­5! Dokładnie taki, o jakim Wiktoria marzyła. Otrzymała również stojak i pedał. Z pomocą wybitnego muzyka i zarazem Gościa specjalnego zaczęła testować wymarzony sprzęt i widać było wielkie przejęcie sytuacją. Spełniło się Jej marzenie! Teraz nasza zdolna i wrażliwa marzycielka będzie mogła rozwijać swój talent w pełni!


Spełnienie marzenia Wiktorii opływało w cudownej atmosferze. Były tańce, dużo śmiechu radości! Ah, i oczywiście mnóstwo rozmów o muzyce! Nasza marzycielka mogła dowiedzieć się od Roberta Czecha, jak wygląda świat muzyka. Piękny świat, w którym czaruje się dźwiękami, trzeba dodać. Wiktoria otrzymała również płytę Roberta Czecha „Sounds Smugglers„ z autografem. Na zakończenie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie i wręczyliśmy dyplom spełnionego marzenia. Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w spełnieniu tak pięknego marzenia i życzymy Wiktorii rozwijania w pełni talentów, jakie posiada!

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 37 osób
1 912,50 zł (52,39%)