Biegnę dla Teresy Wasiak

Wojtek Ziębaczewski
organizator skarbonki

Wielkimi krokami zbliża się łódzki maraton, a więc dzień, w którym po raz kolejny stanę przezd wyzwaniem pokonania 42 km. Podobnie jak w latach ubiegłych, postanowiłem z tej okazji założyć zbiórkę dla Podopiecznej Fundacji "Dbam o Zdrowie" - Teresy Wasiak ze Zgierza.

Teresa od wielu lat zmaga się z ciężką chorobą SM, czyli stwardenieniem rozsianym. Nauczyła się już z nią żyć. Można powiedzieć nawet, że ujarzmiła ją. Obecność przyjaciół i osób najbliższych daje jej siłę by walczyć. Pewnie, czasami przychodzą chwile zwątpienie, ochota by sie poddać, szczególnie wtedy kiedy zbyt często musi korzystać z wózka. Ala tłumaczy sobie wtedy, że przecież każdy czałowiek, chory czy zdrowy, ma prawo miewać gorsze dni. Ważne by wierzyć, że to stan przejściowy i zaraz znów zaświeci słońce.

Fundacja i kontakt z jej Wolontariuszami bardzo otworzyło Teresę na świat. Wcześniej siedziała w domu i wstydziła się tego, że jest chora. Nie wierzyła, że ktoś może ją zaakceptować, co dopiero polubić taką jaka jest i nie patrzeć na nią przez pryzmat choroby. Dziś mówi o sobie i swojej chorobie prawie bez ograniczeń. Cieszy się życiem, każdą najmniejszą chwilą.

Poznałem Teresę w zeszłym roku. To niesamowita kobieta. Wierzę, że jej przemiana będzie dla nas wszystkich drogowskazem, nauką dostrzegania tego co mamy.

Wasze wpłaty tutaj zostaną w całości przekazane na leczenie Teresy.
Pokażny, że my też mamy siłę!

Pozdrawiam,
Wojtek

Wsparli

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pozdrawiam!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Wojtek trzymamy kciuki, jesteś wielki :):):)
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Uda się!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
50%
505 zł Wsparło 14 osób CEL: 1 000 ZŁ