Jung Frau Marathon-ja biegnę+Twój gest=pomagamy dzieciom!

Robert Mankowski
organizator skarbonki
Bieganie dla mnie jest filozofią i stylem życia, sposobem na kłopoty, odstresowanie.Zatem ogrom barier i dylematów mogę łamać i rozwiewać dzięki bieganiu. Wiem jednak, ze osoba z obciążeniem zdrowotnym nie może rozwiązać wszystkich napotkanych problemów samodzielnie...

Przed kolejną częścią bardzo proszę Cię o zobaczenie krotkiego filmiku na youtube...skopiuj poniższy link do okna przeglądarki lub na dole strony otwórz bezpośredni link.
http://www.youtube.com/watch?v=XtAdnz8F1jk&fea ture=related

Ktoś kiedyś powiedział "jeżeli chcesz wygrać zawody przbiegnij jedną milę, jeżeli chcesz poczuć życie ukończ maraton...".

W zeszłym roku mówiono mi, że maraton w Amsterdamie jest wyczynem i mogę nie dać sobie z tym rady, jednak wynikiem systematycznych treningów i siłą mięśni ukończyłem w czasie 4h16min.
Jest to dla mnie ogromne osiągnięcie...TYLKO DLA MNIE!

Jeżli zobaczyłeś/-aś link, już wiesz, że moim wyzwaniem jest Maraton Jung Frau w Szwajcarii (09.09.2012). Linia startu na wysokości 500m n.p.m. a meta na ok 2000m n.p.m.
Czeka mnie ponad 8 miesięcy ciężkiego treningu, aby sprawdzić siebie...

W tym roku jednak chcę, aby to ogromne wyzwanie nie było tylko osiągnięciem dla mnie, ale rownież dla tych dla ktorym dedykuję ten maraton...DZIECI I MŁODZIEŻ Z GLIWICKIEGO TOWARZYSTWA POMOCY DZIECIOM I MŁODZIEŻY Z CUKRZYCĄ. Przez moją walkę z dystansem, wysokością i zmęczeniem chcę obudzić/podtrzymać siłę i wytrwałość w walce z cukrzycą, ale także wspomóc materialnie jakże ważne cele obrane przez gliwickie Towarzystwo.

Liczę na Ciebie! Wspomóż mnie i pomóżmy razem Słodziakom...ja przez wysiłek, a Ty przez drobny, ale jakże WAŻNY GEST!
.................................................. .................................................. .................................................. ...............................

11.03.2012 Pierwsza rozgrzewka w Hadze...PółMaraton City-Peer-City Den Haag.......
http://www.cpcloopdenhaag.com/home

.................................................. .................................................. .................................................. ...............................................

I po rozgrzewce...CPC polpamarton w Hadze ukonczony w czasie 1h46min. Do szwajcarskiego wyzwania blizej niz dalej. PROSZE O DALSZE WSPARCIE ZBIORKI DLA DZIECI :)

.................................................. .................................................. .................................................. ........

Ponizej mozecie zobaczyc plan treningowy tygodniowy wg, ktorego przygotowuje sie do maratonu.
Obecnie w tygodniu 7 :)

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Niech to co zrobisz lub powiesz, odmieni czyjeś życie.Życzymy siły i wytrwałości do osiągnięcia celu.
5 zł

Anonimowy Pomagacz

Fajna rzecz Robert, tak 3maj!
30 zł

Anonimowa Pomagaczka

trzymamy kciuki:)
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia! :)
30 zł

Anonimowa Pomagaczka

;)
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
155%
3 115 zł Wsparło 14 osób CEL: 2 000 ZŁ