Niesamowicie rzadka choroba utrudnia malutkiej Marcelinie prawidłowy rozwój.

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 255 osób
33 069,92 zł (100,27%)
Zbiórka na cel
Turnusy rehabilitacyjne w 2021 roku

Marcelina Mleczak, 3 latka

Wronki, wielkopolskie

Choroba genetyczna, zespół Wolfa-Hirschhorna

Rozpoczęcie: 4 Marca 2021
Zakończenie: 1 Maja 2021

Nasza córeczka skończy w tym roku 4-latka. Jak wszyscy rodzice, marzymy o tym, by wyrosła na mądrą i wspaniałą kobietę. Kochamy Marcelinkę z całego serca i chcemy dla niej jak najlepiej. Niestety od urodzenia zmaga się z chorobą genetyczną. Zespół Wolfa-Hirschhorna to zespół wad wrodzonych. Obejmuje on niemalże wszystkie układy - moczowy, oddechowy, nerwowy czy sercowo-naczyniowy. 

Marcelinka, by móc prawidłowo dorastać, potrzebuje opieki lekarzy. Codzienne rehabilitacje pomagają w rozwoju naszej córki. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi, niezbędnym środkom medycznym oraz SUO - specjalistycznym usługom opiekuńczym - Marcelina przechodzi terapię ręki oraz terapię pedagogiczną.

Marcelina Mleczak

Zajęcia z oligofrenopedagogiem pomagają jej w przekraczaniu różnych barier, które utrudniają rozwój i funkcjonowanie. Dzięki pomocy nie będzie miała problemów z porozumiewaniem się oraz innymi codziennymi czynnościami. 

W nadziei na lepszą przyszłość bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydują się na pomoc. Turnusy rehabilitacyjne mogą sprawić, że Marcelinka nauczy się codziennych czynności, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. 

Z całego serca dziękujemy - Rodzice Marceliny 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 255 osób
33 069,92 zł (100,27%)