Pomóż mojemu mężowi wrócić do zdrowia po udarze mózgu. Wola walki jest ogromna, brakuje tylko środków...

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 91 osób
6 558 zł (100%)
Zbiórka na cel
Turnus rehabilitacyjny - szansą na powrót do zdrowia

Mariusz Kujawa, 41 lat

Białków Górny, wielkopolskie

Stan po udarze niedokrwiennym mózgu

Zakończenie: 16 Września 2019

Miesiąc temu Mariusz obchodził swoje 40 urodziny. Od trzech lat cieszę się, że w ogóle je obchodzi i mogę zapalić świeczki na jego torcie, a nie znicz na grobie. 

Mąż trafił do szpitala ze złymi wynikami krwi, a wyszedł z w ciężkim stanie po udarze mózgu. Wcześniej miewał gorsze dni, źle się czuł, ale oprócz małopłytkowości (tak wskazały wyniki badań krwi), tomograf komputerowy nie wykazał nic niepokojącego. I nagle bum! Jednego dnia był silnym mężczyzną, a kolejnego leżał na OIOM-ie w śpiączce. Po udarze mózgu lekarze nie dawali Mariuszowi żadnych szans na przeżycie, kazali mi nastawić się na najgorsze… Mariusz przeżył operację i nadal jest ze mną i dwójką naszych dzieci. 

Początki powrotu do zdrowia były bardzo trudne. Mariusz nie mówił, nie potrafił samodzielnie jeść, pić, chodzić, siadać. Do tej pory sprawia mu to ogromną trudność. Mąż potrzebuje całodobowej opieki, ale nie poddaje się i  walczy każdego dnia o powrót do zdrowia. Rehabilitacja przynosi postępy i to jest nasze światełko w tunelu. Nasza nadzieja, że może być lepiej. Dzięki codziennym ćwiczeniom i specjalistycznym turnusom rehabilitacyjnym Mariusz może być zdrowy.

Koszty zajęć z rehabilitantem przekraczają moje możliwości finansowe, a przed nami jeszcze długa droga. Proszę Cię pomóż mojemu mężowi znów być samodzielnym. Twoje wsparcie da nadzieję naszej rodzinie na to, że jeszcze nie raz pójdziemy całą rodziną na spacer.

Sylwia, żona Mariusza.

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 91 osób
6 558 zł (100%)