Marlenka - Twoja pomoc, Jej uśmiech

Marlena Sowa
Zbiórka zakończona
Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Serce Dziecka
Marlena Sowa
Kraków, małopolskie
Rozpoczęcie: 25 Listopada 2011
Zakończenie: 23 Marca 2012

Rezultat zbiórki

Z całego serca dziękujemy za wszystkie wpłaty dla Marlenki. Państwa pomoc umożliwiła nam stałą rehabilitację córki.

Od listopada 2012 córka zrobiła niesamowite postępy w motoryce dużej i małej. Sama chodzi, coraz więcej mówi i staje się samodzielna. Nadal chętnie uczestniczy w zajęciach rehabilitacyjnych. Bez Państwa wsparcia, byłoby to nie możliwe. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy.

Opis zbiórki

Marlenka ma 20 miesięcy. Urodziła się ze złożoną wadą serca i wadami kostnymi. Jest po dwóch operacjach serca i reanimacji, w wyniku której nastąpił wylew krwi do lewej półkuli mózgu i niedotlenienie, oraz nadciśnienie płucne.
 
Pierwsze 4 miesiące życia dziewczynka spędziła w szpitalu na Oddziale Intensywnej Terapii. Od piątego miesiąca Marlena jest rehabilitowana. Codzienna rehabilitacja zaczęła szybko przynosić efekty. Jednak, aby nastąpiła oczekiwana poprawa konieczna jest systematyczna praca nad jej rozwojem ruchowym. Wiąże się to ze sporymi nakładami finansowymi, które rodzice muszą pokryć z własnej kieszeni. Możemy im w tym pomóc, dorzucając coś od siebie i przybliżając Marlenkę w jej drodze do wyzdrowienia.
 
Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w uzbieraniu 4 000 złotych na dalszą rehabilitację ruchowa i ogólnorozwojową dziewczynki. Marlenka swoje kolejne ograniczenia pokonuje z dużą radością. Pomimo choroby przezwycięża to, co wcześniej wydawało się niemożliwe.
 
„Marlenka jest pięknym i uroczym dzieckiem, pełnym chęci do życia. Mimo że w jej oczkach wciąż widać ból i cierpienie, które przeszła, chcemy zapewnić jej jak najlepsze warunki, by była szczęśliwym i zdrowym dzieckiem. Chcielibyśmy aby nasza córka mogła dalej uczestniczyć w zajęciach, ponieważ każdy dzień rehabilitacji przynosi wspaniałe rezultaty.” – rodzice Marlenki.

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki