Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Umrzeć - nie mogę im tego zrobić!

Marta Juszczak
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 13 913 osób
339 495 zł (113,2%)
Zbiórka na cel
leki onkologiczne - herceptyna i pertuzumab, mające uratować życie Marty

Marta Juszczak

Poznań, wielkopolskie

nowotwór złośliwy piersi z przerzutami do wątroby i otrzewnej

Rozpoczęcie: 28 Marca 2017
Zakończenie: 3 Kwietnia 2017

Z głębi serca dziękuję bardzo wszystkim Darczyńcom za wpłacone pieniądze na moje leczenie i wszelkie słowa wsparcia. Kochani, dzięki Waszym Wielkim Sercom udało się w ciągu zaledwie trzech dni uzbierać niebagatelną kwotę 300 tysięcy złotych!   

Za uzbierane środki przez dwa lata opłacaliśmy zakup nierefundowanych przez NFZ chemioterapeutyków. Niestety, mimo intensywnego leczenia rak nie daje o sobie zapomnieć i czyni coraz większe szkody w moim organizmie.


Dzisiaj walczę z bardzo licznymi przerzutami w całej głowie i obrzękiem mózgu, zagrażającym mojemu życiu... Codziennie zmagam się z silnymi i trudnymi do opanowania bólami głowy, zaburzeniami widzenia oraz równowagi. Z powodu ogromnych ilości sterydów, które muszę przyjmować, moja waga wzrosła o prawie 20 kilogramów, a to powoduje uciążliwe bóle kości i poważne trudności w poruszaniu, a także kłopoty ze snem.


Już raz otrzymałam od Was, Kochani Darczyńcy, ogromną pomoc i wsparcie, dzięki czemu nadal mogę cieszyć się życiem i moją rodziną. Błagam, jeśli możecie, wspomóżcie mnie i tym razem! Zbiórka już wkrótce.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 13 913 osób
339 495 zł (113,2%)