Zanim zniknę

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 172 osoby
9 532,50 zł (105,91%)

Martyna Wójtowicz

Szczecin, zachodniopomorskie

Rozpoczęcie: 26 Maja 2014
Zakończenie: 28 Czerwca 2014

Dzięki zbiórce na portalu siepomaga oraz towarzyszącej akcji "Informatycy na Rowery" udało nam się zakupić wózek dla osób niepełnosprawnych ZIP Rehab Buggy oraz pokryć koszty codziennej rehabilitacji Martynki. Zakup wózka pozwolił Martynie na uczestnictwo w wspólnych spacerach, wycieczkach oraz wyjazdach szkolnych. Ponadto wózek ułatwił nam codzienne przemieszczanie się do szkoły oraz na rehabilitację. Teraz czekamy na upragnione lekarstwo zatrzymujące SMA, którego wprowadzenie do obiegu jest coraz bliższe.

Obecnie Martynka uczęszcza do klasy zero w Szkole Podstawowej w Szczecinie. Dzięki codziennej rehabilitacji nasza córka może uczestniczyć w zajęciach z innymi zdrowymi rówieśnikami oraz cieszyć się z dzieciństwa.  Jeszcze raz z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję na rzecz Martynki i przyczynili się do polepszenia jej życia.

Od początku naszych zmagań o lepsze jutro i w miarę otrzymywania bezinteresownej pomocy od innych z dnia na dzień wierzymy w treść poniższego cytatu:

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły,

nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,

lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla

wszystkich którzy są w potrzebie”.

Pozdrawiamy:

Martynka, Monika i Mariusz Wójtowicz

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 172 osoby
9 532,50 zł (105,91%)