Marzenia do spełnienia!!!

Tomek Beczek
organizator skarbonki

Tomek Beczek

(English below)

Kochani!!!

Nasz szef, Neil Walker, rusza rowerem w rajd przez całą Polskę z południa na północ (837 km) i planuje pokonać tą trasę w 1 tydzień! 18 (!!!) pięcioosobowych drużyn podjęło wyzwanie i będą przez 5 dni ścigać się z Neilem i między sobą na stacjonarnych rowerach w biurze podczas pracy... i robić jeszcze jakieś inne szalone rzeczy ;)

Przy okazji tego wydarzenia, postanowiliśmy wspomóc 3 akcje dobroczynne:

1. Sfinansowanie wakacji dla dzieci z Domu Dziecka w Julinie 

2. Pomoc finansowa dla Dominiki, podopiecznej fundacji Rak'n'Roll 

3. Spełnienie marzeń małych marzycieli z fundacji Mam Marzenie - i tu wchodzimy my! ...cali na biało ;)

Współpracuję z Mam Marzenie od kilku miesięcy i już wiem, że widok szczęścia na twarzy malutkich marzycieli jest czymś co zmienia Cię na zawsze. Szczególnie, gdy wiesz że większość z nich, otrzymało od losu znacznie mniej czasu na ich spełnienie. Tak więc Kochani! SĄ MARZENIA DO SPEŁNIENIA!!!

Gorąco Was zachęcam do wpłacania nawet najbardziej symbolicznych kwot, ale proszę przy okazji abyśmy razem sprawili, żeby jak najwięcej osób, znajomych, przyjaciół, rodzin, zobaczyło tą skarbonkę. W kupie siła!

Średnio, na spełnienie marzenia wystarczy około 5000 zł. Nie ograniczajmy się do tej kwoty! Spełnijmy tyle marzeń ile się da! :)

Liczymy na Was!!! :)

Tomek i Mali Marzyciele

Beloved!!!

Our boss, Neil Walker, rides a bike across Poland from south to north (837 km) and plans to overcome this route in 1 week! 18 (!!!) five-person teams have taken up the challenge and will be racing both vs Neil and vs one another on stationary bikes in the office during their work for 5 days ... and doing some other crazy things ;)

On the occasion of this event, we decided to support 3 charity campaigns:

1. Financing holidays for children from the orphanage in Julin 

2. Financial help for Dominika, the ward of Rak'n'Roll foundation 

3. Fulfilling the dreams of small dreamers from the Mam Marzenie foundation - and here we enter! ...all in white ;) 

I've been working with Mam Marzenie for several months and I already know that seeing happiness on the face of tiny dreamers is something that changes you forever. Especially when you know that most of them have received much less time from their fate. So dear! THERE ARE DREAMS TO FULFILL !!!

I ask you to pay even the most symbolic amounts, but please help us make as many people as possible to see this piggybank. Because Together Everyone Achieve More!

On average, about PLN 5000 will be enough to fulfill one dream. Let's not limit ourselves to this amount! Let's fulfill as many dreams as possible! :)

We count on you!!! :)

Tomek and Tiny Dreamers

Wsparli

300 zł

Adam Bykowicz

Nie ma marzeń zbyt wielkich ! Nie ma marzycieli zbyt małych !
150 zł

Rumek

100 zł

Marta Ch

:)
100 zł

Magda

20 zł

Wpłata anonimowa

3 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
102%
5 125 zł Wsparło 31 osób CEL: 5 000 ZŁ