Aby miesiące w szpitalnej izolatce były łatwiejsze do zniesienia

Zbiórka na cel: Spełnienie marzenia o tablecie
Zbiórka zakończona
Artur Kaczor
Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 26 osób
1 946 zł (100,52%)

Artur, 6 lat

Ostra białaczka limfoblastyczna ALL

Kluczbork, dolnośląskie

Rozpoczęcie: 14 Lutego 2018
Zakończenie: 15 Lutego 2018

Artur ma 6 i pół roku. Od 28.09.2017r. przebywa w Klinice "Przylądek Nadziei" we Wrocławiu. Dzień później, po szeregu badań, po godzinie 15.00 jego rodzice usłyszeli wyrok "Państwa dziecko ma ostrą białaczkę limfoblastyczną ALL"...

- Mieliśmy wrażenie, że świat nam wszystkim się zawalił i te napływające do głowy myśli "jak to się stało"... Nasz synek jest pogodnym, życzliwym i grzecznym chłopcem. Dlaczego dotknęła go taka straszna choroba?

Od samego początku poddawany jest agresywnej chemii. Zakwalifikowano go do najwyższego stopnia ryzyka. Po czterech miesiącach leczenia, wiemy już, że będzie konieczny przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego. Przed Arturem kolejne bloki chemii, które przechodzę dosyć ciężko. Przeszczep to czas bardzo długiej izolacji, po przeszczepie też będzie ciężko. Chciałby umieć kontakt z rówieśnikami, starszym bratem, babcią i Tatusiem.

Marzeniem Artura jest duży, szybki tablet, z dużą ilością pamięci, aby mógł oglądać filmy, ale też wracać pamięcią do miejsc wspólnych wycieczek, które odbył z rodzicami: gór, zamków, kopalnii...- Jeśli moje marzenie się spełni, będę mógł w szpitalu korzystać z Internetu, oglądać bajki i przeglądać zdjęcia z naszych rodzinnych wyjazdów, podróży. Lubię też składać klocki LEGO. Jeszcze w ubiegłym roku jeździłem na rowerze (w sierpniu 2017r. pokonywałem trasy 20 - 25 km), teraz przez najbliższe miesiące będę mógł tylko wspominać wycieczki z Rodzicami... - mówi Artur. - Podoba mi się rozwiązywanie łamigłówek i bardzo lubię gry planszowe. Uwielbiam też czytać książki z serii "Nela mała podróżniczka.

- Kiedy już wyjdę ze szpitala i będę mógł znowu podróżować, będę tabletem robił zdjęcia, nagrywał filmy ale też przede wszystkim wyznaczał trasy i analizował mapy! Czasami pogram też w gry wyścigowe :)

Pomóż nam spełnić marzenie naszego Małego Marzyciela! Dzięki Tobie najbliższe miesiące, spędzone w izolacji, będą łatwiejsze do zniesienia...

Pomogli

Ładuję

Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 26 osób
1 946 zł (100,52%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość