Urodzinowe marzenie chorej Karoliny

Zbiórka na cel: spełnienie marzenia - zakup roweru crossowego z akcesoriami
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 180 osób
3 700 zł (100%)

Karolina Oczkowska, 16 lat

Osielec, małopolskie

ostra anemia aplastyczna

Rozpoczęcie: 20 Lutego 2018
Zakończenie: 13 Marca 2018

Rezultat zbiórki

Choroba 16-letniej Karoliny z Osielca dała o sobie znać latem 2015 roku w postaci olbrzymich siniaków i wylewów podskórnych. Wyniki morfologii wskazywały na bardzo niski poziom płytek krwi, ale zanim postawiono ostateczną diagnozę, minęło kilka miesięcy. W końcu okazało się, że dziewczynka cierpi na ostrą anemię aplastyczną, charakteryzującą się niewydolnością szpiku  kostnego i obniżoną wartością wszystkich komórek krwi. Przez pół roku nastolatka musiała przebywać w izolatce, aż w czerwcu 2016 roku przeprowadzono przeszczep szpiku kostnego. Niestety, stan chorej cały czas jest niestabilny, a do tego dochodzi dramatycznie niska odporność. Karolina, choć może na to nie wygląda, cały czas walczy o zdrowie i życie!

Nastolatka od jakiegoś czasu bardzo marzyła o rowerze crossowym, który ma jednocześnie zalety komfortowego roweru szosowego i wytrzymałego roweru górskiego. Marzenie naszej podopiecznej spełniło się wraz z nadejściem tegorocznej wiosny. To był idealny moment na taki prezent i Karolina nie posiadała się ze szczęścia. Rower był dokładnie taki, jak sobie wyśniła, biało-niebieski, z najnowszej serii. Do głównej niespodzianki dołączone były potrzebne akcesoria kolarskie typu: błotniki, oświetlenie, zapięcie. Dziewczyna praktycznie od razu musiała wypróbować swój nowy sprzęt i przyznała, że sprawdza się wyśmienicie. Od tamtej pory niemal
codziennie na nim jeździ, z szerokim uśmiechem na twarzy!


Za spełnienie największej fantazji naszej podopiecznej z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom z portalu Siepomaga.pl!

Ładuję...

20 zł

Anos Travel

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 180 osób
3 700 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość