Żeby świat nie runął w wieku 14 lat

Izabela Andrychowska
organizator skarbonki

Mateusz powiedział do rodziców....
cokolwiek się stanie....
niech żyją tak jak do tej pory,
a On będzie za nimi wszędzie na wózku jeździł.....

 

Nie pozwólmy na to!!! Jeszcze niemal 130 000 zł przed nami (30 000 euro)

Została do zebrania ponad połowa środków na operację wartą 50 000 Euro a czasu coraz mniej. Termin operacji został wyznaczony na 25 listopada 2014 roku w klinice neurochirurgicznej w Niemczech w Tubingen, najlepszej w Europie,  specjalizującej się w guzach rdzeniowych. Lekarze z tej kliniki podjęli się natychmiastowej operacji i dają duże szanse, że Mateusz będzie samodzielnie oddychał, a po rehabilitacji chodził i wróci do normalnego życia.

https://e24files.com/siepomaga/uploads/attached_image/photo/19290/logo_1414156542.JPG

 

Mateusz wie, co go czeka, wie, że najbliższy miesiąc to będzie być może najważniejszy czas w jego życiu. Jeden niepoprawny ruch skalpela może przekreślić jego całe życie. Zbyt krótkie życie! Tutaj potrzebne są doświadczone ręce chirurga, które wytną guz tak, żeby nie uszkodzić nerwów. Potrzebne są też ogromne pieniądze, żeby zdążyć zanim guz zacznie mocniej uciskać i powodować niedowłady, których dotychczasowy brak zdziwił lekarzy zajmujących się Mateuszem. Guz został wykryty zupełnie przypadkiem i gdyby nie wypadek na deskorolce, to Mateusz chodziłby dalej z „tykającą bombą ” w głowie.

Czasu nie cofniemy, nie mamy wpływu na przeszłość. Jednak wciąż mamy wpływ na przyszłość, możemy nadać jej bieg. Możemy sprawić, że 25 listopada Mateusz będzie operowany przez najlepszych chirurgów, pokona chorobę i dalej będzie jeździł na deskorolce.

Wsparli

50 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

Dasz radę!
50 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

Świat nie runie, nie w wieku 14 lat!!! Mati, Beatko, Marcinie - trzymajcie się mocno i wracajcie szybko do zdrowia i do nas
10 zł

Wpłata anonimowa

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
38%
190 zł Wsparło 6 osób CEL: 500 ZŁ