#MichalWalcz Pomagamy Michałowi wrócić do życia sprzed wypadku

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 6 013 osób
242 485 zł (100%)
Zbiórka na cel
intensywna, roczna rehabilitacja

Michał Wojtysiak, 31 lat

Poznań, wielkopolskie

stan po wypadku na rowerze

Rozpoczęcie: 4 Czerwca 2018
Zakończenie: 5 Lipca 2018

#MichalWalcz

Michał Wojtysiak

Michał walczy i to jak! Po czterech miesiącach rehabilitacji Michał jest znacznie silniejszy fizycznie: samodzielnie siedzi, chodzi w asyście terapeutów, stawia pierwsze kroki na schodach, ćwiczy koordynację i pracuje nad wzmocnieniem lewej ręki. Każdy dzień to również trudna nauka jedzenia oraz mówienia, jednak i na tym polu Michał ma już niemałe sukcesy. 

Całe dnie są wypełnione zajęciami - mamy w zwyczaju nazywać je treningami. Najważniejsze jest to, że Michał jest chętny do pracy, nigdy nie narzeka i stale chciałby więcej ćwiczyć, a kolejne sukcesy dodają mu energii.

Michał Wojtysiak


W weekendy znajdujemy czas, aby pojechać na wycieczkę do centrum miasta lub okolicznych parków i odpocząć po całym tygodniu ciężkich terapii.


Misiek - bo tak go w ośrodku wszyscy nazywają - jest pogodny i cierpliwy, choć czasem nad kolejnymi postępami trzeba pracować dłuższy czas. Duch sportowca jednak go nie opuszcza. Malujemy sobie wszyscy w głowie pozytywne obrazy, które dodają nam otuchy i wyznaczają cel - wrócić do formy. Cały czas spore grono osób pyta o Michała i jego postępy, śle pozdrowienia oraz pozytywną energię, za co bardzo dziękujemy, bo stale widzimy efekty tego wsparcia. 

Rodzina

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 6 013 osób
242 485 zł (100%)