Fundacja Miej Serce

Fundacja Miej Serce

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Rybnik, śląskie

Fundacja Miej Serce
Fundacja Miej Serce powstała, by pomagać i wspierać tych najbardziej potrzebujących, czyli dzieci do 18 roku życia. Realizujemy nasze cele poprzez pomoc tym najbardziej bezbronnym. Naszą misją jest to, by mogli, choć na chwilę zapomnieć o przeszłości, lub złośliwościach losu i cieszyć się życiem jak nigdy dotąd. Fundacja realizuje swoje cele między innymi poprzez: dofinansowywanie domów dziecka oraz organizowanie i wspieranie wszelkich innych form pomocy skierowanej na rzecz domów dziecka; organizowanie i wspieranie wszelkich form pomocy skierowanej do dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej; wspieranie rozwoju zainteresowań i umiejętności dzieci z domów dziecka oraz dzieci pochodzących z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej; przeciwdziałanie patologiom i uzależnieniom wśród dzieci i młodzieży; organizowanie i wspieranie ogólnokrajowych i lokalnych akcji na rzecz pomocy dzieciom oraz działalność na rzecz rozwoju i ochrony praw dziecka.

Fundacja Miej Serce - pomagamy!
By pomagać i wspierać naszych podopiecznych realizujemy akcje charytatywne, które mają na celu zbiórkę środków dla nich. Nasi podopieczni potrzebują codziennej rehabilitacji, która niestety jest bardzo kosztowna. Rodzice tych dzieci są dla nas bohaterami, ponieważ każdego dnia robią wszystko, by zapewnić swoich ukochanym dzieciom możliwość rehabilitacji. Niestety, mimo że dają z siebie wszystko, bardzo często brakuje im środków na opłacenie takiej rehabilitacji, jakiej potrzebuje ich dziecko i wówczas stają się bezsilni, mimo tego, że zrobiliby wszystko dla własnego dziecka. Fundacja Miej Serce, chce ich wspierać w tej walce. Bardzo ważne jest, by nie zabrakło dzieciom tych rehabilitacji, ponieważ dopóki są dziećmi i ich ciało się rozwija, to jest szansa na walkę, o ich zdrowie, rozwój i lepszą przyszłość. Poprzez pomoc tym najbardziej potrzebującym, jako społeczeństwo, pokazujemy, że nie jesteśmy obojętni wobec tragedii, która spotyka innych. Pomagając najbardziej bezbronnym, pozwalamy im nadal wierzyć, w dobrych ludzi i w to, że świat jest piękny.

Wspólnymi siłami możemy sprawić, by świat naszych podopiecznych był bardziej kolorowy i by mogli znów uwierzyć w siłę ludzkich serc. Nie możemy pomóc całemu światu, ale bardzo wierzymy w to, że pomagając jednemu dziecku, zmieniamy cały JEGO świat.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych podopiecznych, zapraszamy na stronę: https://miejserce.pl/nasi-podopieczni/

Jeśli jesteś w potrzebie i potrzebujesz naszej pomocy, napisz do nas na messengerze, a pomożemy Ci założyć konto: https://www.facebook.com/MiejSerce

Wpłaty

Ładuję...