Milion na milion!

Małgorzata Kożuchowska
organizator skarbonki

Aktualizacja grudzień 2020:

Aktorka zdecydowała się na współpracę z Akademią Przyszłości, która zrzesza dzieci zmagające się z niską samooceną, a także wykluczeniem społecznym. To właśnie dla nich zostaną zakupione laptopy z zebranych środków.

Małgorzata Kożuchowska


W ramach charytatywnego challenge’u #milionnamilion, który wystartował 6 grudnia br. każdy może wziąć udział i nominować kolejne osoby korzystając z szablonu, a wybrane filmiki, na których jest oznaczona Małgorzata Kożuchowska, wyświetla na swoim profilu.

Lista tych, którzy przyłączają się do akcji, biorąc udział w spotach i nagrywając swoje stories rośnie jak kula śnieżna. Są wśród nich m.in.: Anna i Robert Lewandowscy, Szymon Majewski, Grubson, Rafał Zawierucha, Katarzyna Zawadzka, Ewa Gorzelak, Ada Fijał, Beata Ścibakówna, Dawid Woliński, Hubert Hurkacz, Marcin Tyszka, LUC, Joanna Dark, Małgorzata Pieńkowska, Mariusz Ostrowski, Olga Kozierowska, Dorota Haller, Joanna Koroniewska, Kasia Ankudowicz, Paulina Chruściel, Tomasz Ciachorowski, Paweł Ciołkosz, Ania Gzyra, Paulina Holtz, Ania Jarosik, Elżbieta Jarosik, Ania Karczmarczyk, Monika Krzywkowska, Kamil Kula, Anna Mucha, Maciej Radel, Magda Stużyńska, Marta Żmuda Trzebiatowska i wielu innych.

Aktualizacja lipiec 2020:

Dzięki hojności naszych darczyńców do tej pory udało się nam zgromadzić kwotę 124 478,91 zł! Inicjatorką akcji jest Małgorzata Kożuchowska, która pomogła już pierwszym potrzebującym dzieciom, marzącym o posiadaniu laptopa.

Małgorzata Kożuchowska

Obdarowane osoby nie kryły łez podczas spotkania z aktorką, która wsparła je dobrym słowem i przyniosła długo wyczekiwane prezenty. Laptopy w przypadku tych dzieci to produkty pierwszego użytku, bez których nie mogłyby brać udziału w zajęciach online, odrabiać zadań domowych i rozmawiać z rówieśnikami.

Małgorzata KożuchowskaDziękujemy wszystkim darczyńcom za każdą złotówkę, dzięki której umożliwiliśmy zdalną edukację wielu dzieci.


____________________

Rusza wielka akcja zainicjowana przez aktorkę Małgorzatę Kożuchowską, by pomóc dzieciom z najuboższych rodzin - dzięki Wam mogą otrzymać sprzęt do nauki w domu! Wyrównanie szans w dostępie do edukacji, zwłaszcza w tym trudnym czasie, to bardzo ważna sprawa. 

Akcja zorganizowana jest z okazji wybicia 1 miliona obserwujących na instagramowym profilu Małgorzaty Kożuchowskiej -  aktorka przekazuje od siebie 30 tysięcy złotych na start! Mamy nadzieję wspólnie uzbierać 1 000 000 złotych!

Działamy!

Małgorzata Kożuchowska

________________________

Małgorzata Kożuchowska:

W ludziach jest moc. Głęboko w to wierzę, kiedy obserwuję moich fanów, ludzi, którzy darzą mnie sympatią i są dla mnie ogromnym wsparciem. Widzę to i czuję, odkąd prowadzę swoje media społecznościowe, które dają mi możliwość wejścia w bezpośrednią relację z osobami z różnych stron świata, w różnym wieku. To dla mnie ogromny kapitał, który chcę, jako osoba publiczna, wykorzystać realizując specjalny projekt. Projekt, który ma przede wszystkim mieć pozytywny przekaz, ale również dać wymierną korzyść dla tych, którzy czekają na pomocną dłoń i nasze wsparcie. Pomyślałam – skoro mam milion obserwujących na Instagramie, to razem możemy zrobić coś naprawdę wielkiego! Razem możemy pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują i bez tej pomocy nie mają szans na lepsze jutro!

W Polsce nawet pół miliona dzieci żyje w skrajnym ubóstwie. Dzieci z takich rodzin bardzo często borykają się z brakiem pewności siebie, wrażeniem, że są gorsze od swoich rówieśników przez brak dostępu do podstawowych dóbr. Czują się wykluczone, często nie mając przed sobą żadnych perspektyw.

Chcę, żebyśmy to my stali się dla nich nadzieją na lepsze jutro. Żebyśmy poprzez nasze wsparcie dali im sygnał, że mogą realizować swoje marzenia tak jak ich rówieśnicy. Ludzi z dobrym sercem jest tak wiele, dlatego stworzyłam inicjatywę społeczną o nazwie „Milion na milion”.

Małgorzata Kożuchowska

Akcja „Milion na milion” została stworzona z myślą o dzieciach, które mają znacznie trudniejszy start od innych. Nierówności społeczne sprawiają, że dla takich osób często jedyną szansą na lepsze jutro jest wykształcenie i dostęp do nauki. Teraz kiedy w dobie pandemii Covid-19 od kilku tygodni najmłodsi z najuboższych rodzin nie uczestniczą w zajęciach szkolnych i nie mają dostępu do nowych technologii – te nierówności społeczne jeszcze bardziej się pogłębiają… A kiedy dzieci w końcu wrócą do swoich normalnych zajęć, dostęp do tych narzędzi nadal będzie stanowił niezbędny element w ich codziennej edukacji.

Musimy im pomóc, by miały szanse na normalny rozwój, dostęp do nauki i możliwość do pogłębiania wiedzy w wielu obszarach.

Cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na zakup sprzętu - laptopy, tablety, który umożliwi dzieciom uczestnictwo w zajęciach online, zdobywanie wiedzy i podjęcie walki o lepszą przyszłość.
 
Pomagajmy razem!

Małgorzata Kożuchowska

Wsparli

10 zł

Agnieszka

20 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Patrycja

50 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
25%
259 352,90 zł Wsparły 7 672 osoby CEL: 1 000 000 ZŁ
Wesprzyj