Po lepsze jutro

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 15 osób
2 000 zł (100%)
Zbiórka na cel
fibrotomia

Miłosz Ciuruś

Łęki, małopolskie

encefalopatia niedotlenieniowo-niedokrwienną oraz zespół piramidowy

Rozpoczęcie: 7 Lipca 2011
Zakończenie: 16 Lipca 2011

Miłosz jest już po operacji. Zabieg trwał niecałe 30 minut podczas których zostało zoperowanych 14 punktów, w tym te na skroniach, ze względu na zeza.
Po przebudzeniu się z narkozy był co prawda trochę markotny, ale zaraz po obiedzie humor mu powrócił.

Obecnie Miłoszek czuje się dobrze. Najbardziej dokucza mu fakt, że przez najbliższe dwa tygodnie nie może obciążać nóg, co oznacza zero chodzenia i stania. Rodzice są już o niebo spokojniejsi, pomimo że na rezultaty trzeba jeszcze poczekać.

Jednak, jak nam mówią - bez ludzi o wielkim sercu, których tak wielu zebrało się wokół nich, operacja nie mogłaby dojść do skutku.

Jesteśmy przeogromnie wdzięczni za pomoc, którą otrzymaliśmy od rodziny, przyjaciół, znajomych oraz innych ludzi, którzy nas wspierali. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich osób, gdyż boje się, żeby kogoś nie pominąć, zwłaszcza, że w akcji "siepomaga" większość osób wpłacała środki anonimowo. Dziękujemy więc wszystkim, którzy  dołożyli swych starań, aby Miłoszek miał szanse na lepsze jutro :-)

Miłoszek z dnia na dzień nabiera sił. Teraz, choć jeszcze z trudem stawia kroki, to robi to jak nigdy dotąd, na całych stopach. Zanim jednak powróci do ćwiczeń, musi upłynąć trochę czasu. Najważniejsze, że wszystko zmierza ku lepszemu …

Wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę na "siepomaga.pl" i zrobiły coś niesamowitego, wspaniałego i wprost niewyobrażalnego, jakim było zebranie kwoty dwóch tysięcy złotych w ciągu dziewięciu dni!!! Dziękujemy.
 

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 15 osób
2 000 zł (100%)