Pomoc dla dzielnego Motylka Kajtusia!

Magda Lewandowska
organizator skarbonki

Cześć, myślę, że wielu z Was słyszało już o ciężkiej chorobie Kajtusia. Reportaż: http://www.tvp.info/20829818/panorama/pa norama-pol%20eca/kiedy-boli-kazdy-dotyk/ Kajtuś choruje na Emidermolysis Bullosa - pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Najcięższa, nieuleczalna postać, z którą polscy lekarze nie potrafią sobie poradzić. Uszkodzony gen kolagen typu VII, który jest odpowiedzialny za produkcję kolagenu w skórze, powoduje, że jest ona delikatna, jak skrzydła motyla. Pęka pod niewielkim naciskiem. „Nie trzyma” się ciała, odwarstwia, a co najgorsze, goi się bardzo ciężko… a niektóre miejsca nie goją się wcale. Kajtuś potrzebuje specjalistycznego leczenia komórkami macierzystymi w USA, niestety leczenie kosztuje aż 6 milionów złotych. Ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki naszej pomocy Kajtuś ma szansę na normalne życie, bez bólu i cierpienia.

Z całego serca bardzo proszę o wsparcie zbiórki, pomóżmy Kajtusiowi wygrać z chorobą, otwórzmy mu drzwi do szczęśliwego życia.

Planowana data zakończenia zbiórki to 10 lipca 2016 roku, ale musimy zrobić wszystko, żeby ten termin przyspieszyć, aby Kajtuś jak najszybciej rozpoczął leczenie.

Wsparli

200 zł

Eliza

Trzymamy kciuki Kajtuś... Niedługo będziesz zdrowy. Pozdrawiamy.
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Kajtuś jesteś najdzielniejszą osobą którą zobaczyłam, już teraz wszyscy cię kochamy. Powodzenia
X zł

Maga

4 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Angei

Rodzice i Kajtusiu trzymajcie się a my trzymamy kciuki za Was! Pozdrowienia gorące!
100 zł

Ania, Tomek i Tymek

Bądź dzielny. Na pewno się uda

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
145%
4 356 zł Wsparło 47 osób CEL: 3 000 ZŁ