Badania MOVEMBER 18 w BYDGOSZCZY Skarbonka zakończona

Przez ostatnie dwa lata organizowana przez Fundację Kapitan Światełko akcja Movember Polska to przede wszystkim bezpłatne badania USG dla mężczyzn. Każdego roku badamy w listopadzie blisko 1300 osób pod kątem wczesnego wykrywania nowotworów jąder.

Do tej pory udało nam się zdiagnozować 39 przypadków raka jąder. Dzięki naszym badaniom Ci mężczyźni zgłosili się na leczenie w porę, unikając przerzutów i potencjalnie - śmierci.

W 2018 roku chcemy wykonać więcej badań i zwiększyć zasięgi naszej kampanii. Dlatego też potrzebujemy Twojej pomocy! Wiemy już, jakim budżetem możemy dysponować - jednak chcemy do naszego harmonogramu włączyć miasta, w których jeszcze badań nie prowadziliśmy. Znając koszt dnia badań wiemy, że potrzebujemy około 9000zł na każde dodatkowe miasto - w tym uwzględniamy koszty sprzętu, materiałów, pracy lekarza i zespołu, ale także koszty dojazdu czy przygotowania stanowiska.

Pomóż nam wesprzeć najbardziej stylową kampanię roku i uratować życie kilku facetom - tym razem w Bydgoszczy!

Wszystkie informacje na temat kampanii Movember znajdziesz pod adresem www.movember.org.pl.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak możesz wspierać akcję Movember Polska - zajrzyj pod adres www.movember.org.pl/wspieram18

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość