Bal charytatywny Razem dla Victorii

Stowarzyszenie My w Dobrej
organizator skarbonki

Stowarzyszenie My w Dobrej  zorganizowało 28 stycznia w Hotelu SENS w Lubieszynie bal charytatywny. Graliśmy, śpiewliśmy i tańczyliśmy dla Victorii. Aby Victoria za rok mogła z nami zatańczyć.  Całkowity dochód z tej wspólnej charytatywnej akcji społeczności gminy Dobra przyniósł sumę ponad 22 tysiące zł, która została przekazana na konto Victorii Komada w fundacji Siepomaga.

Skarbonkę zakładamy dla tych z Was, którzy nie mogli wziąść udziału w balu, a mimo wszystko chcą pomóc Victorii wrócić do zdrowia. Mama Victori robi wszystko, aby ocalić jej nóżki. My naszą akcją staramy się jej pomóc. Droga jest daleka ale wiemy że warto...

To było niesamowite wydarzenie I Bal Charytatywny Stowarzyszenia My w Dobrej. Dzięki wszystkim zaangażowanym w akcję,  konto malej Victorii z dnia na dzień powiększa się o kolejna wpłatę.

Victoria z mamą na balu

Dziękujemy właścicielom Hotelu Sens braciom Jarkowi, Darkowi i Maciejowi za ogromne serce i wsparcie. Nasze wyrazy szacunku i serdeczne podziękowania przekazujemy szefowi kuchni, kuchrzom i kelnerom Hotelu Sens, którzy tego dnia pracowali dla Victorii społecznie. Dziękujemy gminie Dobra i Powiatowi Polickiemu, Zarządowi Morskich Portów Szczecin i Świnoujście za wsparcie finansowe.

Organizacjom, które pomagały rozprowadzać bilety i wsparły nasze działania Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn, Sołectwo Dołuje-Kościno, Sołectwo Bezrzecze, Sołectwo Mierzyn, Sołectwo Grzepnica. Ale przede wszystkim Wam mieszkańcy za to, że dołożyliście swoją cegiełkę dla naszej małej księżniczki.

Bal pokazał, że gmina Dobra to dobrzy ludzie, którym los innych nie jest obojętny. Pokazuje to akcja Razem Uratujmy nozki Victorii która trwa od kliku miesięcy. Przekazaliśmy na konto Victorii w fundacji Siepomaga 22 109,00 zł .

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objęła TVP3,Radio Szczecin, Tygodnik Policki, DziennikPolicki.pl, HBTV.

Nasza mała Victoria i wolontariusze w objektywie:

www.mywdobrej.pl,    www.facebook.com/mywdobrejpl/

TVP Szczecin video,

Wsparli

30 zł

Arkadiusz Zieliński

30 zł

Arkadiusz Zieliński

22 109 zł

Stowarzyszenie my w Dobrej

Darowizna z Balu "Razem uratujmy nóżki Victorii" Dziękujemy że pomagacie nam pomagać
50 zł

Wpłata anonimowa

Byłem na balu wspaniała impreza. Kochane dziecko postanowiłem wspomóc.
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
98%
22 219 zł Wsparły 4 osoby CEL: 22 500 ZŁ