Najtrudniej jest patrzeć na cierpienie dziecka i nie móc pomóc

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 331 osób
14 585 zł (54,01%)
Zbiórka na cel
operacja implantacji protezy główki udowej

Wojciech Kuś

Słupsk, pomorskie

choroba Perthesa

Rozpoczęcie: 18 Stycznia 2015
Zakończenie: 25 Kwietnia 2016

Nie ma słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność za możliwość ‘lepszego’ życia. Po operacji w klinice w Niemczech, która odbyła się bez komplikacji, stałem się człowiekiem, który przestał się wszystkiego obawiać. Chodzę, tańczę i nie muszę już myśleć o zatroskanych spojrzeniach moich bliskich, ponieważ dzięki operacji zniknęły prawie wszystkie dotychczasowe utrudnienia, które wynikały ze stanu mojego zdrowia. To niebywałe, jak wspaniałe jest życie pozbawione ograniczeń ruchowych.

Ta zmiana pozwoliła mi podjąć się realizacji dotychczasowych marzeń. Wiem, że teraz wszystko zależy ode mnie!

Chciałbym z całego serca podziękować za zorganizowaną zbiórkę publiczną, dzięki której została przeprowadzona operacja implantacji protezy główki udowej w Niemczech. Bez wsparcia z Państwa strony tej wyczekiwanej przeze mnie operacji za granicą mógłbym nigdy nie doczekać.

Jestem pełen uznania dla osób biorących udział w zbiórce, ponieważ dzięki Państwu możliwym stało się doświadczanie przeze mnie głębokich przeżyć i bogactwa różnorodnych form aktywności, których przed operacją ze względu na ograniczenia ruchowe byłem pozbawiony.

Dzięki Państwu  - cieszę się i wierzę w swoją przyszłość.

                       Za wszystko – bardzo dziękuję! Wojtek

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 331 osób
14 585 zł (54,01%)