Napełnijmy brzuszki bezdomnych kotków!

Zbiórka na cel: zakup karmy
Zbiórka zakończona
Big 48d54e5e cd9c 4ab4 b8a4 0df0e3213dcc
Wsparło 76 osób
827 zł (82,7%)

Zima to wyjątkowo trudny czas dla naszych kocich podopiecznych, zwłaszcza tych wolno żyjących, bytujących na dworze, którymi opiekują się karmiciele. W okresach mrozu potrzebują one więcej pożywienia, aby przetrwać.


 

Miasto co prawda pomaga w dokarmianiu kotów, ale przekazuje karmicielom 400 g suchej i 400 g mokrej karmy miesięcznie na jednego osobnika, a jest to ilość niewystarczająca nawet na tydzień.

 

Okoliczne gminy albo już nie mają pieniędzy, albo jeszcze nie ruszyły z programem na 2017 rok. Niektóre nie pomagają wcale. Mamy bardzo dużo zgłoszeń z prośbami o karmę. Staramy się dzielić tym, co otrzymujemy od Darczyńców, jednak karmy zawsze brakuje... Bardzo przykro jest nam dawać niewystarczające ilości karmy, ale niestety nie zawsze możemy dać tyle, ile potrzeba.

Staramy się, aby nasi podopieczni bezpiecznie przetrwali zimę, ale bez odpowiedniej ilości pożywienia to wręcz niemożliwe. Najedzone koty mniej chorują, co także przekłada się na oszczędności, a przede wszystkim na szczęście zwierząt.Prosimy Was o pomoc, abyśmy dzięki Wam mogli kupić duże opakowania, które - chociaż ekonomiczne - znikają bardzo szybko. Nie bądźcie obojętni, pomóżcie nam nakarmić koty, które nie mają swojego domu...

Pomogli

Thumb image
50 zł

martar83

20 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Wiola

123 zł

Anonimowy Pomagacz

Walentynka dla istot, które tego najbardziej potrzebują
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Thumb images
10 zł

anine

Pokaż więcej

Wsparło 76 osób
827 zł (82,7%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość