Chęci to za mało

Natalia Wólczyńska
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Pobyt w sanatorium

Natalia Wólczyńska, 21 lat
Radom, mazowieckie
Dziecięce porażenie mózgowe
Rozpoczęcie: 15 Czerwca 2020
Zakończenie: 15 Września 2020

Rezultat zbiórki

Kochani,

Bardzo dziękujemy za każdy gest wsparcia, który umożliwił Natalii pobyt w sanatorium. Dzięki licznym zabiegom odporność córki znacznie się poprawiła, przez co w okresie jesienno-zimowym udało się uniknąć poważnych infekcji i komplikacji zdrowotnych. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Mama Natalii 

Opis zbiórki

Natalia nie wie, co to znaczy być zdrowym człowiekiem. Dziecięce porażenie mózgowe towarzyszy jej od urodzenia. Od trzeciego miesiąca życia jest rehabilitowana, ale początki były bardzo trudne. Natalia nie mogła wytrzymać 30 minut ćwiczeń ze względu na bardzo silną spastykę mięśni i przykurcze na Achillesach i pod kolanami. W celu obniżenia napięć mięśniowych i zwiększenia skuteczności rehabilitacji zaczęła przyjmować botulinę. Spowodowało to zmniejszenie przykurczy, rozluźnienie napięć mięśniowych i ułatwienie zabiegów rehabilitacyjnych.

Obecnie jest już po zabiegu fibrotomii, ale rehabilitacja jest nadal najważniejsza. Boję się pomyśleć, co się stanie jeśli Natalia nie będzie mogła jej kontynuować, w jakim stanie będzie za kilka miesięcy... Natalię i jej siostrę od lat wychowuję sama, każda wydana złotówka jest bardzo przemyślana, a i tak nie zawsze na wszystko starcza. Pobyt w sanatorium daje jej szansę na sprawniejszą przyszłość, ale córka nie może być tam sama. Cały czas potrzebuje mojej pomocy. Bardzo proszę, pomóż mi wyjechać z córką, by znów mogła stać się sprawniejsza! 

Ta zbiórka jest już zakończona. Możesz wesprzeć aktualną zbiórkę.

Obserwuj ważne zbiórki