Ucieczka przed rakiem

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 1 582 osoby
70 274,25 zł (100,39%)

Natalia Urbańska

Pruszcz Gdański, pomorskie

Rozpoczęcie: 3 Października 2014
Zakończenie: 16 Listopada 2014

17 listopada 2014 roku rozpoczęły się badania wstępne, po których profesor Garaventa wyznaczył termin podania pierwszego cyklu przeciwciał GD-2. Pierwszy cykl Natalka otrzyma 15 grudnia 2014 r. Przez kilka miesięcy była z mamą w klinice, gdzie zostały podane łącznie 4 cykle przeciwciał.

- Mieliśmy troszkę komplikacji w leczeniu, ostatni cykl był ciężki, musiał zostać przerwany ze względu problemy z nerkami, ale na szczęście nie wpłynęło to na ogólny wynik terapii. - napisała mama Natalki po zakończonym leczeniu. - W tej chwili Natalka jest już po zabiegu wyciągnięcia kateteru i na początku lipca 2015 roku terapia została „zamknięta”.

Natalia Urbańska

Jesteśmy z całego serca dozgonnie wdzięczni za uratowanie naszej kochanej Natalki. Dzięki Państwa opiece nasza kochana córcia odżywa i znów się uśmiecha. To naprawdę wielki dar i olbrzymia pomoc, za którą na zawsze pozostaniemy wdzięczni, mając głęboką nadzieję, że uda nam się w jakiś sposób odwdzięczyć.

Jesteśmy tutaj w komplecie, cała trójka: mama tata i Natalka, która z tego powodu jest przeszczęśliwa :) Dużo się uśmiecha, jest radosna i dużo spokojniejsza niż przed przyjazdem do Włoch. Rezultaty terapii daje się zauważyć, nie tylko w wynikach analiz. Doceniamy dar, jaki od was otrzymaliśmy i zależy nam na tym, abyście o tym wiedzieli.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 1 582 osoby
70 274,25 zł (100,39%)