Maks – psiak z niedowładem połowy swego ciałka

Zbiórka na cel: leczenie, rehabilitacja
Zbiórka zakończona
Big 96c5af1f d9a6 491e 91b0 3bcfe39aadbf
Wsparły 124 osoby
1 503 zł (100,2%)

ŁTOnZ

niedowład lewostronny - wynik wypadku samochodowego

Rozpoczęcie: 09 Stycznia 2017
Zakończenie: 11 Stycznia 2017

Polska wieś i znów widok ogromnego psiego nieszczęścia. Inspektorzy naszego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dostali niepokojące sygnały dotyczące nieleczonego psa. Po dotarciu na miejsce, niestety oniemieliśmy. Przy ulicy, na jednej z posesji, postawiona była buda i on... Niewielki psiak, który wyszedł, a właściwie wyczołgał się z niej, aby nas przywitać.


 

Po chwili wyszli właściciele. Poinformowali nas, że psiak biegał i wpadł pod samochód jakiś… Miesiąc temu! Nie widzieli w tym nic złego, u weterynarza oczywiście nie byli. Jak się okazało, psiak ma niedowład połowy swego niewielkiego ciałka.  Zwierzątko przy każdym ruchu piszczało z bólu... Nie wzruszyło to okrutnych właścicieli. 

Z uwagi na wciąż wzrastającą ilość interwencji, nie stać nas na sfinansowanie tak kosztownego leczenia i rehabilitacji. Maks jest teraz pod opieką lekarzy weterynarii, którzy zgodzili się podjąć trud pomocy skrzywdzonemu psiakowi. Jego stan jest tragiczny…Maks ma wykonywane badania, otrzymuje leki, ale przed nim jeszcze dużo pracy. Marzymy, aby dał radę!  Maksiu ma ponad 13 lat… Wierzymy, że uda nam się go uratować. Będziemy o niego walczyć. Spójrz w jego oczy i spróbuj odmówić mu pomocy… My nie mogliśmy! Prosimy o pomoc!

Pomogli

X zł

Kaska

Czy mozecie obiecac, ze nie wroci do tych przyglupow - wlascicieli...
50 zł

gabi

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Trzymaj się Maksiu
5 zł

Karolina

50 zł

Teresa

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Wsparły 124 osoby
1 503 zł (100,2%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość