Dzieciństwo Nikodema niszczy zła choroba. Uratuj mojego synka!

Nikodem Piątek
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 191 osób
87 574 zł (100,38%)
Zbiórka na cel
Terapia komórkami macierzystymi - 5 podań

Nikodem Piątek

Kocierz Moszczanicki, śląskie

Padaczka lekooporna, encefalopatia

Rozpoczęcie: 1 Października 2019
Zakończenie: 1 Stycznia 2020

30 Grudnia 2019, 16:08
Mamy pełną kwotę!

Kochani mamy 100%! Dziękujemy każdemu z osobna za wsparcie ktore dajecie naszemu Rycerzowi ❤❤. Jesteście wspaniali bez waszej pomocy nie udałoby sie osiągnąć celu.

Zbiórka będzie jeszcze otwarta przez jakiś czas, a to wszystko, co zbierzemy powyżej 100%, zostanie przeznaczone na inne wydatki związane z leczeniem Nikodema. 

Mama

Pokaż wszystkie aktualizacje

19 Grudnia 2019, 16:46
Nikodem po pierwszym podaniu komórek macierzystych!

Kochani,

niestety ataki nie dają o sobie zapomnieć. Zmiana leków nie pomogła. Organizm jest już odporny na niektóre leki. Padaczka odbiera codziennie mojego synka. Nikodem jest już po pierwszym podaniu komórek macierzystych, które udało się sfinansować dzięki Waszemu wsparciu.

Nikodem Piątek

Kolejne jest zaplanowane na marzec. Kochani brakuje jeszcze ponad 10 tys. zł, żebyśmy mogli spać spokojnie... Jeśli ktoś może pomóc, bardzo proszę o wsparcie leczenia mojego synka.

30 Października 2019, 13:06
Znamy termin pierwszego podania!

Kochani,

termin pierwszego podania został ustalony na 5 grudnia. Do zebrania ogromna kwota. Błagam o pomoc. Każda złotówka jest na wagę złota. Nikoś dostanie szanse o zawalczenie o swoje życie. Może nie wszystko jeszcze stracone...

Nikodem Piątek

Sami nie damy rady zebrać tak dużej kwoty, dlatego proszę... Bądźcie z nami. Bądźcie z Nikosiem. To moje jedyne dziecko.

Mama

Nikt nie jest gotowy usłyszeć, że jego dziecko być może do końca życia będzie potrzebowało pomocy ze strony innych osób. Że sukcesem nazwiemy podniesienie główki, a podniesienie łyżeczki to jak wejście na najwyższy szczyt świata. Od 2 lat walczymy o każdy, nawet najmniejszy postęp. Na dzisiaj jedyną nadzieją okazuje się bardzo kosztowna terapia komórkami macierzystymi.

Nikodem Piątek

Myślałam, że wyszliśmy ze szpitala, ze zdrowym dzieckiem. Myślałam, że Nikodem będzie miał normalne dzieciństwo, że czeka nas szczęśliwe życie. Niestety, już kilka dni po powrocie do domu okazało się, że synek ma padaczkę. W trakcie kolejnych badań lekarze wykryli też encefalopatię. Zamiast szczęścia - płacz i łzy. Dlaczego moje dziecko? Dlaczego tyle nieszczęść spada na jedno, tak drobne maleństwo?

Synek skończył 2 lata, ale nie raczkuje, nie chodzi. Jest dzieckiem leżącym. Karmiony jest przez PEG. Kilka razy w ciągu doby muszę go przez to odśluzowywać, nie śpię po nocach. Najgorsze są jednak napady padaczki. Człowiek, który nigdy tego nie przeżył, nie jest w stanie sobie tego wyobrazić. Moje serce przeszywa ból na wskroś, kiedy synek wygina się nienaturalnie do przodu, potem otwiera oczy i odchyla głowę do tyłu. Nagle sztywnieje… Na chwilę pomagały leki, ale niestety Nikodem cierpi na lekooporną odmianę padaczki. Łagodzić skutki napadów jest mi coraz trudniej.

Nikodem Piątek

Nikodem to moje pierwsze dziecko. Kocham go całym sercem i zrobię wszystko, by synek miał szansę na lepsze życie. Nadzieją, dla Nikodema na złagodzenie skutków choroby jest terapia komórkami macierzystymi. Ich podanie może osłabić napady padaczki, a nawet ją zatrzymać. Znam historie, kiedy dzieci w naprawdę kiepskim stanie, po podaniu komórek macierzystych, zaczynały siadać, ich forma się zdecydowanie poprawiała.

To moja jedyna nadzieja. Światełko w bardzo ciemnym tunelu. Koszty terapii są jednak ogromne. Pięć podań to ponad 80 tys. złotych. Nie jestem w stanie zebrać tak dużej kwoty samodzielnie, dlatego nie mam wyjścia… Proszę, pomóż mojemu synkowi w walce o lepsze życie. Pomóż nam nie stracić nadziei...

Paulina, mama Nikodema

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 191 osób
87 574 zł (100,38%)