Jego najsilniejszy mięsień - Twoje serce

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 70 osób
1 945 zł (13,89%)

Poznań, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 4 Grudnia 2012
Zakończenie: 15 Lipca 2013

Dzięki zgromadzonym środkom finansowym można było sfinansować turnus rehabilitacyjny dla Nikolasa, dzięki któremu chłopiec mógł skorzystać z wachlarza zabiegów rehabilitacyjnych oraz właściwego leczenia. Ten turnus to duży zastrzyk w kierunku zdrowia. Po turnusie chłopiec radził sobie zdecydowanie lepiej, czuł się lepiej, był o wiele sprawniejszy fizycznie.

Nikolas powinien jeździć na turnusy rehabilitacyjne co najmniej 2 razy w roku, żeby postępy mogły być bardziej widoczne. Należy jednak podkreślić, że już ten jeden pobyt, właściwie prowadzona rehabilitacja, odpowiednia opieka oraz właściwe leczenie spowodowały, że Nikolas poczuł się dużo lepiej i przede wszystkim dały mu nadzieję na lepsze jutro. Dzięki zbiórce na siepomaga.pl Mama Nikolasa uwierzyła w to, że są wokół dobrzy ludzie, którzy mimo tego, że nie znają jej syna, pomogli, bo mają gorące serca.

W imieniu Mamy oraz samego Nikolasa, jak również w imieniu Fundacji Pomocna Mama, bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty, bo daliście Państwo Nikolasowi możliwość skorzystania z zabiegów podczas turnusu, ale daliście też mu Państwo coś więcej, bezpieczeństwo, jak również świadomość, że nie są sami, że mogą liczyć na pomoc innych, dzięki czemu teraz może być już tylko lepiej.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 70 osób
1 945 zł (13,89%)