Nikolka walczy z nowotworem

Nikola Kubiak
Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 4 519 osób
229 990,72 zł (78,23%)

Nikola Kubiak

Neuroblastoma

Swarzędz, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 21 Maja 2014
Zakończenie: 20 Sierpnia 2015

Rezultat zbiórki

I przyszedł ten dzień...27 sierpnia 2015 roku z kliniki z Niemiec przyszła wiadomość z zapytaniem: Czy możecie być u nas w poniedziałek (31.08.2015)? Odpisaliśmy bez chwili wahania: Tak, tak jak najbardziej!

I tak w niedzielę 30 sierpnia wyruszyliśmy w daleką podróż z wielką nadzieją na zdrowie NIKOLKI...Z całego serca DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy, abyśmy mogli zawalczyć o tę nadzieję...To dzięki Wam wszystkim mogliśmy tam być.


21 września 2015 Nikolka rozpoczęła pierwszy cykl przeciwciał. Ból brzuszka był nie do zniesienia mimo podania morfiny. Dopiero większa dawka poradziła sobie z bólem. Niestety, u większości dzieci występują bóle, problemy ze skórą - po leczeniu wszystko wraca do normy. Kolejne podania zleciały bardzo szybko - to zasługa tego, że Nikola dość dobrze znosiła leczenie, a także tego, że między podaniami wracała do domu do Polski. Te powroty dawały jej dużo enegrii. W połowie lutego 2016 roku Nikola otrzymała ostatnią dawkę przeciwciał, badania kontrolne wyszły dobrze, czyli leczenie działa. Co prawda zostały jeszcze widoczne dwa miejsca, ale jest dobrze. Pierwsze kontrole po zakończonym leczeniu były stresujące - w październiku 2016 okazało się, że Nikola ma guzek w okolicy żebra. Niedobrze. Planowana była operacja, jednak po kolejnych szczegółowych badaniach lekarze postanowi się wstrzymać z operacją i obserwować na kolejnych kontrolach, czy coś się dzieje niepokojącego. To według nich najlepsza opcja. I oby nic się nie działo, Nikolka już tak długo walczy!

Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 4 519 osób
229 990,72 zł (78,23%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość