Walczymy o lepszą przyszłość mimo choroby❗️Pomóż Ninie❗️

Nina Kubera

Walczymy o lepszą przyszłość mimo choroby❗️Pomóż Ninie❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0366021
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Badanie genetyczne, leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Nina Kubera, 8 lat
Sochaczew, mazowieckie
Autyzm
Rozpoczęcie: 18 Października 2023
Zakończenie: 18 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Jestem mamą wspaniałej 8-letniej Niny. Jest kochanym, wesołym dzieckiem, ma swoje pasje i odnosi sukcesy. Niestety, na drodze do jej szczęścia stanął okrutny przeciwnik, z którym już nie dajemy sobie same rady.

Nina  ma orzeczenie niepełnosprawności sprzężonej ruchowej i metabolicznej od urodzenia. Od pół roku ma też orzeczenie o spektrum autyzmu, stwierdzono u niej Aspergera, bielactwo i astmę. 

Dla dziewczynki w jej wieku to dużo. Nie widać po niej wszystkich chorób, ale choćby przez plamki na skórze spotykało ją naprawdę dużo przykrości. Ciężko mi patrzeć jak cierpi, a schorzenie tylko pogłębia jej emocje. 

Córeczka potrzebuje kształcenia specjalnego. Do teraz sobie radziłyśmy, ale obecna sytuacja sprawiła, że muszę poprosić o pomoc. W lutym uległam wypadkowi. Przeszłam operację i od 4. miesięcy mam rehabilitację (w większości opłacaną prywatnie). 

Muszę jak najszybciej stanąć na nogi, ponieważ Nina potrzebuje stałej opieki i badań genetycznych. Jest możliwość, że jej zaburzenia wynikają z tła metabolicznego. 

Ale po prostu mnie na nie nie stać. Badania są bardzo drogie, a my utrzymujemy się tylko z zasiłku opiekuńczego i pomocy moich rodziców. Wypadek dodatkowo pogorszył sytuację i nie wiedziałam już, gdzie szukać pomocy…

Dlatego postanowiłam zwrócić się do Was, ludzi dobrej woli. Badania kosztują nawet 6 000 złotych, a i tak mam już zobowiązania. Będę niesamowicie wdzięczna nawet za najmniejszą pomoc.

Marzena, mama Niny

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0366021
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki