Nie chcę stracić świata z oczu...

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 178 osób
46 770,43 zł (101,06%)
Zbiórka na cel
leczenie Alloplantem dające szansę na odzyskanie wzroku

Noemi Koper, 12 lat

Swiebodzin, lubuskie

uszkodzenie nerwu wzrokowego, neuronów odpowiedzialnych za interpretację widzenia, opóźniony rozwój psycho-ruchowy

Rozpoczęcie: 30 Października 2018
Zakończenie: 17 Grudnia 2018

06 Lutego 2019, 12:19
Już za chwilę jedziemy do Rosji na leczenie!

Kochani,

już 17 lutego wylatujemy do Rosji na tygodniowe leczenie, dzięki środkom zebranym na zbiórce. Wasza pomoc właśnie się materializuje, a my możemy spać spokojnie, wiedząc, że mamy zabezpieczone środki na wyjazd. 

Noemi jest Wam bardzo wdzięczna, my jesteśmy bardzo wdzięczni i wierzymy, że z tak dobrymi ludźmi jak Wy, nasza walka o wzrok córeczki będzie dużo łatwiejsza. Dziękujemy!

Mama

Tak bardzo boję się, że któregoś dnia moja córeczka nie zobaczy już nic poza ciemnością... O życie córeczka walczyła już chwilę po porodzie, zapadła w śpiączkę cukrzycową, miała hipotermie. Długo szukano, co tak naprawdę jest Noemi, a wtedy usłyszałam, że moja córeczka ma uszkodzone nerwy wzrokowe, co w konsekwencji może prowadzić do utraty wzroku... Sama myśl o tym przeraża. Całe szczęście trafiłam na specjalistów z Rosji, którzy jako jedyni na świecie potrafią zregenerować nerw wzrokowy oraz polepszyć prace neuronów w mózgu. Noemi zaczęła tam leczenie, już widzę poprawę, ale na kolejne etapy leczenia brakuje pieniędzy. Proszę, pomóż!

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 178 osób
46 770,43 zł (101,06%)