Obetnij Aśkę

Anonimowa Pomagaczka
organizator skarbonki

Anonimowa Pomagaczka

Aktualizacja:

07.01.2022r.

Moja aukcja na Facebooku została zakończona, ale skarbonka pozostaje otwarta. Nadal zachęcam Was do wpłat na rzecz Amelki ❤️ przez moją skarbonkę lub bezpośrednio pod zbiórką Amelki ❤️

https://www.siepomaga.pl/amelka-sma

05.01.2022r.

Witajcie.

Dzisiaj na aukcję pośrednio przeznaczam coś, co jest dla mnie bardzo cenne. Postanowiłam przekazać włosy na rzecz Fundacji Rak’n’Roll, natomiast Wy będziecie mogli pomóc w ich wirtualnym obcinaniu ✂️, a tym samym zbiórce pieniędzy na leczenie Amelki ❤️.

Przez całe życie słyszę pozytywne komentarze, jak i głosy zazdrości odnośnie moich włosów. Dzisiaj negatywne uczucia część z Was może zamienić w coś pozytywnego. Moich kochanych zazdrośnic nie muszę nawet namawiać, z radością obetną choć centymetr .

Wzięcie udziału w licytacji, wiąże się z możliwością wirtualnego obcięcia 1 cm moich włosów (1 cm na jedną osobę). Cena minimalna za jeden cm to 20 zł, natomiast Wy możecie go "kupić" za dowolnie wyższą kwotę. Mam nadzieję, że razem uda nam się choć trochę dołożyć do zbiórki Amelki❤️.

Długość faktyczna moich włosów, to 140 cm, mam nadzieję, że 140 osób weźmie udział w licytacji.

Czy wirtualnie będę miała krótsze włosy niż po wyjściu od fryzjera? Dowiecie się w dniu zakończenia aukcji:

07.01.2022r. o 20.00.

Przedmiotem licytacji nie są włosy, a możliwość ich wirtualnego obcięcia.

Może się zdarzyć tak, że po zatwierdzeniu mojego postu przez moderatora, będę miała już krótkie włosy. Mam nadzieję, że to nie będzie przeszkodą we wspólnej zabawie, a przede wszystkim w zbiórce na rzecz Myszki Amelki ❤️.

Pozdrawiam,

Aśka

Wsparli

50 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Piotr

100 zł

Agnieszka

20 zł

Wpłata anonimowa

2 zł

Puszka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
16%
462 zł Wsparło 11 osób CEL: 2 800 ZŁ
Wesprzyj