Obiad Dla 10 ciu Seniorów na miesiąc

Stowarzyszenie EDUQ
organizator skarbonki

Alina Fegler-Kotkiewicz

Ostatnimi czasy dochodzi do nas wiele sygnałów o samotnych seniorach, którzy pogubili się w tej rzeczywistości i nie wiedzą co robić, bo do tej pory jakoś sobie radzili, ale nie mają odwagi prosić o pomoc lub wpadli w depresję.

Dlatego wyszliśmy naprzeciw potrzebom i już zaczęliśmy wspierać np. Panią Marię, (na zdjęciu) która jest przesympatyczną 96– latką, a która opiekuję się jeszcze swoim niepełnosprawnym, 60 letnim synem.
Mimo wszystko jest silną i pełną energii kobietą.

W ciągu "pięciu minut" opowiedziała,, jak przeżyła niemiecką okupację i jak wywieziono Ją do sowieckiego łagru.
ONA NAPRAWDĘ JEST BOHATERKĄ

Dlatego też, możesz dołączyć do naszej akcji na trzy sposoby:


1. Jeśli zauważysz kogoś z sąsiedztwa (dotyczy seniorów z Lęborka lub okolic), że potrzebuje takiej pomocy, przynajmniej dwudaniowego obiadu, to zadzwoń do nas na numer tel. 694 915 632 lub wyślij informację na messengera

2. Możesz wskazać konkretną osobę i stać się jej opiekunem wpłacając 16 zł za dwudaniowy obiad lub jej wielokrotność i zostać naszym wolontariuszem, lub być wolontariuszem bez wpłaty, reagując na potrzeby, a my spróbujemy pomóc.

3. Ostatnią formą pomocy (a może i najłatwiejszą) jest wpłata 16 zł za obiad lub jej wielokrotność przy pomocy siepomaga.pl/obiad-dla-seniora

Wsparli

17 zł

Wpłata anonimowa

15 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Krystian

80 zł

Karolina

16 zł

Gabi

32 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio do
5%
260 zł Wsparło 6 osób CEL: 4 960 ZŁ