Bez pilnej operacji guz mózgu zabierze życie Bartusia! Tylko kilka dni na ratunek❗️

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 5 319 osób
288 143,62 zł (103,77%)
Zbiórka na cel
Pilna operacja usunięcia guza mózgu w Tubingen

Bartosz Hąbek, 9 lat

ZABRZE, śląskie

Guz mózgu - glejak

Rozpoczęcie: 26 Lipca 2019
Zakończenie: 31 Lipca 2019

Bartuś jest już w domu!

Dziś w nocy wróciliśmy do Polski - do domu. Ostatnie badanie z profesorem Schuhmannem wykazało, że nowa zastawka i pierwsza, działają poprawnie. Ostatecznie Bartosz jest przygotowany do dalszej walki - radioterapia połączona z chemioterapią.

Niestety potwierdziły się przypuszczenia, że guz ma wyższą złośliwość. Czekamy jeszcze na wyniki badań molekularnych i genetycznych, które pozwolą jeszcze dokładniej określić i dobrać substancje zwalczające komórki guza. Mimo tego udało się usunąć 50-60% masy guza, co sprawia, że możemy być dopuszczeni do dalszego leczenia!

Jesteśmy w kontakcie z lekarzami z Warszawy i czekamy na termin rozpoczęcia radioterapii i chemioterapii. Pozostaje kolejny raz mocno wierzyć, że uda się zatrzymać rozwój guza! Pomimo że rokowania kolejny raz nie są optymistyczne, wierzę, że w końcu uda się zniszczyć guza całkowicie.

Iwona, mama Bartusia


*******

Dzięki Wam dzielny wojownik Bartuś stanął do dalszej walki z guzem mózgu! Nie byłoby to możliwe operacji usunięcia części guza. Był zbyt duży, co skazywało chłopca już tylko na leczenie paliatywne... Dzięki zbiórce środków i operacji Bartuś ma otwartą drogę dalszego leczenia w Polsce! Nadal jest nadzieja, nadal jest o co walczyć! Dziękujemy!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 5 319 osób
288 143,62 zł (103,77%)