"Umieram na raka i bardzo się boję" – mamy mało czasu, by uratować Gabrysię. Zdążymy?

Gabriela Hovhannisyan
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 51 724 osoby
876 059,46 zł (100%)
Zbiórka na cel
Terapia onkologiczna w klinice w Niemczech

Gabriela Hovhannisyan

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Nowotwór złośliwy kości z przerzutami do płuc – mięsak kościopochodny (osteosarcoma)

Rozpoczęcie: 7 Grudnia 2017
Zakończenie: 18 Czerwca 2018

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne

Zobacz wszystkie zbiórki

Takie informacje najtrudniej jest przekazywać. W piątek, 22 lutego, Gabrysia odeszła. Jej walka z rakiem trwała ponad rok, zjednoczyła tysiące ludzi o wielkich sercach...

Niestety – rak to bezlitosny przeciwnik. Na początku lutego rodzice Gabrysi dowiedzieli się o wznowie nowotworu. Do samego końca mieliśmy nadzieję, że i tym razem uda się go pokonać.

Gabrysiu, wierzymy, że jesteś w miejscu, w którym nie ma już bólu i cierpienia. Do zobaczenia, nasza Bohaterko! Zostaniesz na zawsze w naszych sercach.

Gabriela Hovhannisyan

––––––––––––––––––––––––––––

Kochani,

Gabrysia jest po trzecim zabiegu chemii regionalnej w Medicas Klinikum w Burghausen! 12 marca zrobiono tomograf komputerowy. Wyniki są dobre! Masa guza praktycznie uległa zwapnieniu, co za oznacza, że niemal wszystkie komórki nowotworowe zostały zniszczone. Tak samo z tkankami miękkimi. Guzy w płucach zniknęły, zostały tylko nacieki. Leczenie działa! Po następnej chemii regionalnej profesor Aigner ma zamiar konsultować się ze specjalistami co do wstawienia protezy do ręki na odcinku kości, która została zniszczona przez nowotwór.

Gabrysia jest coraz bliżej powortu do zdrowia – wszystko dzięki Wam, ludziom, którzy mają wielkie serca! Razem wielką mamy MOC! 

Gabriela Hovhannisyan

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 51 724 osoby
876 059,46 zł (100%)