Ocal Jasia przed tym, co najgorsze...

Zbiórka na cel: pokrycie kosztów leczenia złośliwego guza pnia mózgu
Potrzebujący zweryfikowany przez Fundację Siepomaga
18 656 zł
Wsparło 196 osób
Wesprzyj

Jasiek Mieszkiełło, 13 lat

Zielona Góra, lubuskie

guz pnia mózgu

Zobacz poprzednie zbiórki

Nowotwór w głowie dziecka, czy rodzic może usłyszeć gorszą informację...? W tamtym momencie jedyne czego byliśmy pewni to to, że nie możemy się poddać, że razem z Jasiem przejdziemy tę najtrudniejszą drogę, stoczymy tę najważniejszą walkę — walkę o życie. 

Początki były naprawdę trudne, nieoperacyjny guz bardzo chciał odebrać nam nadzieję na to, że jeszcze będzie dobrze. Chemioterapia, radioterapia... Leczenie, które zamiast dodawać sił, coraz bardziej je odbierało, sprawiając tym samym okropny ból. 

Dzięki Waszej pomocy sięgamy niemożliwego — mogliśmy pojechać z Jaśkiem do Nowego Jorku na konsultację z doktorem Zacharoulisem, przez wiele miesięcy opłacaliśmy kosztowne zabiegi immunoterapii przeprowadzone u doktora Van Goola w Kolonii, a teraz możemy opłacić ogromne koszty przeprowadzenia biopsji w Szpitalu Dziecięcym w Zurichu na oddziale kierowanym przez Sabine Mueller. 

Ta walka cały czas trwa, a nam brakuje już środków. Nie ma gorszej myśli od tej, że brak pieniędzy może zabrać Jaśka. Tymczasem tuż po otrzymaniu wyników histopatologicznych, staniemy przed trudnym wyborem — kontynuowania immunoterapii lub szukani nowych, bardzo kosztowych dróg leczenia. Cokolwiek się nie stanie, będziemy potrzebować ogromnych pieniędzy. Wierzymy, że możemy na Was liczyć i tym razem! Prosimy, nie zostawiajcie nas w tej walce samych!

Pomogli

Ładuję...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość