Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Ratujemy życie Jasia! Leczenie ostatniej szansy już 15 października!

Jasiek Mieszkiełło
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 6 856 osób
272 651 zł (100,22%)
Zbiórka na cel
Immunoterapia w Kolonii i lek ONC201 - leczenie ostatniej szansy

Jasiek Mieszkiełło

Zielona Góra, lubuskie

guz pnia mózgu

Rozpoczęcie: 11 Października 2018
Zakończenie: 25 Października 2018

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne

W naszym życiu, w życiu Jasia dzieje się bardzo dużo. Najważniejsze jednak, że dzięki Waszej pomocy ta walka może nadal trwać! 

Jan Mieszkiełło

Jesteśmy po Immunoterapii, Jasiek cały czas przyjmuje lek ONC201, rozpoczął też terapię Sirolimusem. To pierwszy polski pacjent z tą diagnozą na podstawie rekomendacji ze szwajcarskiej kliniki, który pod kontrolą lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka zaczyna nową terapię. Pierwszy na świecie jednocześnie z lekiem ONC201, który także jest w fazie badań klinicznych. Znów jesteśmy pod baczną obserwacją najlepszych specjalistów na świecie.

Co się zadzieje? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi. Tą odpowiedź da nam rezonans 10 czerwca w Warszawie. Teoretycznie guz powinien mieć odcięty dostęp do pokarmu. Dotychczasowe badania we Francji pokazały, że lek z tej samej rodziny zatrzymał guza. To samo, ale w inny sposób robi ONC201. Czyli atakujemy go z dwóch stron. Plus naświetlania, które będą jeszcze co najmniej miesiąc, a nawet do 6 miesięcy od ich zakończenia, by zabijały chore komórki.

Czujemy się jak przed wyprawą w Himalaje na niezdobyty szczyt. Ale nie mamy wyjścia. Musimy pokonać tego smoka. Nasz rycerz w zbroi z naszych modlitw i dobrych myśli bierze swoją szablę i idzie!

Niestety, skończyły się środki na leczenie, dlatego ponownie prosimy Was o pomoc. ONC201 i Sirolimus nie są refundowane, musimy płacić za nie sami...

Dziękujemy, że pomogliście Jasiowi. Dzięki Wam jego walka o życie może trwać, a my możemy przecierać kolejne szlaki!

Aktualna zbiórka na leczenie Jasia trwa tutaj: KLIK

Ładuję...

142 zł

Adquesto

50 zł

EURO TRAST

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 6 856 osób
272 651 zł (100,22%)