Wiktoria umiera i tylko pilne leczenie ocali jej życie! Czy uda nam się dokonać cudu?

Wiktoria Chrobak
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 28 970 osób
486 252 zł (100,6%)
Zbiórka na cel
Leczenie protokołem MEMMAT w klinice w Wiedniu, operacja i protonoterapia

Wiktoria Chrobak

Krościenko nad Dunajcem, małopolskie

GUZ MÓZGU AT/RT

Rozpoczęcie: 20 Lutego 2018
Zakończenie: 27 Marca 2018

Zobacz wszystkie zbiórki

Tylko dwa latka... Tak trudno pogodzić się z tym, gdy umiera dziecko... Wikusia była taka maleńka, ale walczyła dzielniej niż niejeden dorosły. Nowotwór zaatakował bardzo wcześnie, gdy miała zaledwie 7 miesięcy. Jedno jest pewne — gdyby nie pomoc, ta dzielna wojowniczka nie miałaby sił na tak długą walkę z okrutnym przeciwnikiem...

9 kwietnia 2019 roku Wikusia powiększyła grono Aniołków. Tam już nie ma cierpienia, bólu, leczenia i ścian izolatki. Musimy wierzyć, że jest teraz szczęśliwa. 

Rodzicom i rodzinie Wiktorii składamy najszczersze wyrazy współczucia. *
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*


Kwiecień 2018:

Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za wsparcie, jakie nam okazaliście. To dzięki Wam nasza Córeczka podjęła leczenie w Wiedniu i ma szansę wrócić do całkowitego zdrowia! Nigdy nie zdołamy się Wam odwdzięczyć. Daliście nam szansę, której w Polsce niestety nie było.

Wiktora jest już po operacji. Po zrobieniu MR w Wiedniu okazało się, że są dwa guzy, ale na szczęście udało się usunąć wszystko. Od razu zaczęto jej podawać chemię według protokółu MEMMAT. Jak narazie bardzo dobrze ją znosi. Od 09.04.2018 Wiktoria zaczęła protonoterapię. Jesteśmy pełni nadziei, że nadal będzie walczyła jak prawdziwa Wojowniczka ❤❤

Jeszcze raz z całego serca bardzo dziękujemy. Jesteście najwspanialszą Armią Aniołów, jaka wspiera naszą Córeczkę Wiktorię!

Dziękujemy!

Wiktoria Chrobak


Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 28 970 osób
486 252 zł (100,6%)