Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Ciemność zabiera Gosię, zadaje ból. Pilnie potrzebna operacja!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 688 osób
31 571 zł (100,75%)
Zbiórka na cel
Operacja oczu w Magdeburgu, która ocali wzrok Gosi

Małgorzata Urbańczyk, 5 lat

Kraków, małopolskie

jaskra wtórna

Rozpoczęcie: 19 Listopada 2017
Zakończenie: 2 Grudnia 2017

Drodzy Pomagacze!

Właśnie (13.01.2018) minął miesiąc od operacji naszej Gosi w Niemczech. Był to dla nas bardzo trudny okres. Targały nami skrajne uczucia ulgi, radości, szczęścia, ale i niepokoju, niepewności i zwykłego strachu. Operacja przebiegła zgodnie z oczekiwaniami lekarzy. Wszystko zostało wykonane według założonego planu. Gosia była naprawde dzielna i znakomicie sobie poradziła.

Niestety w okresie pooperacyjnym sytuacja zaczęła się nieco komplikować. Stan oczek zaczął się pogarszać, a ciśnienie wewnątrzgałkowe znów niebezpiecznie wzrosło mimo operacji. Ciągle trwa proces gojenia i lekarze uspokajają nas, że to może być przejściowe, że taka jest reakcja oka i za jakiś czas się unormuje. Pełni optymizmu pozostajemy pod opieką najlepszych specjalistów czekając na stabilizacje.

Pragniemy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za pomoc i piękne słowa wsparcia. Dodaliście nam skrzydeł i uratowaliście oczka naszej córeczki. To dzięki Wam całe przedsięwzięcie było możliwe do zrealizowania, a wdzięczność jaką czujemy ciężko opisać słowami.

Z całego serca Pięknie DZIĘKUJEMY!

Katarzyna i Maciej Urbańczyk

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 1 688 osób
31 571 zł (100,75%)