O małej dziewczynce

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 129 osób
4 830,95 zł (100,64%)
Zbiórka na cel
Zbiórka na ośmiomiesięczną rehabilitację

Konarzewo, wielkopolskie

Rozszczep kręgosłupa

Rozpoczęcie: 1 Marca 2013
Zakończenie: 14 Kwietnia 2013

Ola ciężko pracuje – robi wszystko, by wsparcie Pomagaczy wykorzystać jak najlepiej w codziennej rehabilitacji. Oto, co rodzice piszą o Oli:


„U Oli w porządku, intelektualnie rozwija się wspaniale. Reaguje szybko: nowy bodziec i  efekt działania widzimy automatycznie. Jest bardzo mądra i to daje nam mnóstwo radości. Choć wciąż kontrolujemy nerki, pęcherz, główkę i trzymamy "rękę na pulsie", to raczej sprawy zdrowotne dążą do ustabilizowania. Bywa też tak, że jakieś badania wychodzą źle, ale do tego trzeba podejść spokojnie  i z dystansem. Bo idealnie nigdy nie będzie.

Ola znacznie lepiej siedzi, dużo częściej siada i nadal potrafi przyjąć pozycję "bujając się" na czworakach. Choć to cały czas za mało, to musimy uzbroić się w cierpliwość. Być może niedługo da radę wykonać ruch nóżki. Póki co rusza sobie nieśmiało paluszkami i stópką prawej nogi (choć chyba tego nie czuje). Medycyna daje nowe możliwości osobom z uszkodzonym rdzeniem i choć są to na razie tylko eksperymenty, to jeśli tylko będzie możliwe wyleczenie Oli, to zrobimy dla niej wszystko! Dziękujemy za pomoc!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 129 osób
4 830,95 zł (100,64%)