Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Nie chcę być marionetką choroby

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 208 osób
7 150 zł (100%)
Zbiórka na cel
pokrycie kosztów rocznej rehabilitacji

Oliver Lubiński, 11 lat

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

padaczka lekooporna

Rozpoczęcie: 22 Lipca 2016
Zakończenie: 3 Listopada 2016

Minął już rok od zbiórki na rehabilitację dla Olivera. Dostaliśmy wiadomość od jego mamy, która napisała nam o efektach naszej zbiórki:

Oliver w ciągu roku przeszedł długą, skomplikowaną drogę. Jest po dwóch operacjach i powikłaniach po nich, w międzyczasie uczęszczał też na rehabilitację. Jeszcze przed nim dużo pracy, lecz wszystko idzie ku dobremu. Dzięki Wam jest duża poprawa. Dzięki waszej pomocy syn był dwa razy w tygodniu rehabilitowany, co umożliwiło mu naukę lepszego i stabilnego chodzenia.

Oliver jest też na diecie, przez co ładnie schudł i lepiej się porusza.

Pomimo tego długa droga jeszcze przed nami, ponieważ każdy atak cofa Olivera w rozwoju. Padaczka to choroba, która odbiera dziecku wszystko - dzieciństwo i normalne funkcjonowanie. Oliver po każdym ataku cofa się w rozwoju. Jego choroba jest dla nas źródłem ogromnego smutku, lecz wierzymy, że dzięki Wam – ludziom o dobrych sercach – jest szansa na lepsze jutro dla synka.

Gdyby nie Wasza pomoc, nie mogłabym wysłać Oliverka na tak dużą ilość zajęć rehabilitacyjnych i zapewnić mu takiej pomocy. Bardzo dziękujemy w imieniu syna i nas – rodziców.

Sabina Lewandowska

Oliver Lubiński

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 208 osób
7 150 zł (100%)