Ataki padaczki u Oliviera trwają coraz dłużej. Nie wiem co je powoduje.

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 137 osób
6 278,62 zł (100,02%)
Zbiórka na cel
Badania genetyczne WES

Olivier Adamus , 4 latka

Olin , wielkopolskie

Padaczka

Zakończenie: 17 Października 2019

07 Listopada 2019, 12:16
Dziękujemy za okazaną pomoc!

Bardzo wszystkim dziękujemy za każdą przekazaną cegiełkę na zbiórkę naszego synka. Dzięki tym wszystkim, którzy okazali nam dobre serce zebraliśmy fundusze na badanie genetyczne, które pomoże nam odpowiednio leczyć naszego syna. Mamy nadzieję, że dzięki badaniom poznamy przyczynę ataków u Oliviera i będziemy go mogli odpowiednio leczyć.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy!

Rodzice Oliviera 

Olivier urodził się zdrowym chłopcem. Przed swoimi pierwszymi urodzinami podczas zabawy synek nagle zrobił się siny, nie było z nim kontaktu, miał drgawki. Widok był przerażający. Pojawiła się piana na ustach, a synek wywracał oczami do tyłu. Nie wiedzieliśmy, co się dzieje i co robić. 

Trafiliśmy do szpitala. Po badaniach lekarze postawili diagnozę - padaczka. Świat nam się zawalił. Nie wiedzieliśmy, jaka przyszłość czeka naszego synka. Ataki padaczki u Oliviera trwają coraz dłużej - nawet do godziny. Zdarzają się przeważnie wtedy, gdy synek ma obniżoną odporność, stan podgorączkowy. 

Zaczęliśmy szukać przyczyny napadów. EEG głowy, tomograf - wszystko wychodziło dobrze. W końcu neurolog zlecił podstawowe badania genetyczne, ale i one wyszły dobre, a my nadal nie wiedzieliśmy, co powoduje ataki. Odpowiedź mogą dać rozszerzone badania genetyczne, ale niestety ich koszt przerasta nasze możliwości. Jeśli nie poznamy przyczyny napadów, nie będziemy mogli właściwie leczyć synka. Każda złotówka jest na wagę złota. Prosimy, pomóż!

Rodzice Oliviera

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 137 osób
6 278,62 zł (100,02%)