Oliwier bez aparatu słyszy tylko hałas! Pomóż mu zrozumieć świat!

Oliwier Szymański
Zbiórka zakończona

Oliwier bez aparatu słyszy tylko hałas! Pomóż mu zrozumieć świat!

Cel zbiórki:

Aparat słuchowy - szansa dla Oliwiera, żeby słyszeć!

Oliwier Szymański, 13 lat
Katowice, śląskie
Niedosłuch centralny
Rozpoczęcie: 2 Sierpnia 2019
Zakończenie: 18 Lutego 2020

Opis zbiórki

Oliwier jest dla mnie wszystkim. Wychowuję go samotnie i każdego dnia staram się, by niczego mu nie zabrakło, żeby nie czuł się gorszy. Moja matczyna miłość, nie jest jednak w stanie rozwiązać jego problemów ze słuchem. 

Oliwier ma trudności ze zrozumieniem poleceń, koncentracją, czytaniem i pisaniem. Synek  niedosłyszy i wyłapuje jedynie pojedyncze dźwięki, ale tylko, gdy dookoła nie ma hałasu. Ciężko mu się odnaleźć w wielu sytuacjach, bo nie rozumie, co się do niego mówi. Dużym problemem jest dla niego przebywanie w miejscach, gdzie jest bardzo głośno: szkoła, ulica, boisko, plac zabaw.  Oliwier czuje się wtedy bardzo zagubiony. Natłok dzwięków go rozprasza. 

Synek potrzebuje aparatu słuchowego, bo bez tego nie jest w stanie normalnie słyszeć i słuchać. Nie chcę by czuł, że przez wadę słuchu jest gorszy od innych.

Tylko aparat słuchowy daje Oliwierowi szansę na normalne życie, na zrozumienie otaczającego go świata. Zebranie tak dużej kwoty na kupno aparatu przekracza moje możliwości finansowe. Bardzo proszę, pomóż mojemu synkowi. Dziękuje Ci za każdą wpłaconą złotówkę.

Halina, mama Oliwiera.

Obserwuj ważne zbiórki