#OneDollarBaby Skarbonka zakończona

Milena Nowaczyk

Roczna Matylda jest nam niezwykle bliska. To dziewczynka z naszej Techlandowej rodziny. Jest bardzo chora, ale my mamy na to sposób. Lekarze z kliniki Memorial Sloan-Kettering International Center w Nowym Jorku dają 98% szans na wyleczenie złośliwego raka oka, który został zdiagnozowany u Matyldy gdy miała 3 miesiące. Oni jedyni na świecie są w stanie dokonać cudu. Część kwoty udało się już zebrać, ale potrzeby są ogromne: musimy zebrać jeszcze 800 tys. złotych, aby Matylda mogła żyć. Pomóż nam zabrać Matyldę z powrotem do domu.

Kiedy tylko uda sięuzbierać połowę kwoty, Matylda już będzie mogła rozpocząć leczenie! Każdy dzień się liczy. Przerzuty mogą pojawić się w każdej chwili. Nie każ nam, ani jej, czekać! Przekaż dla Matyldy przynajmniej dolara. To tylko #OneDollarBaby, a szybko uzbieramy potrzebną kwotę.

My pomagamy Matyldzie. Liczymy na Was gracze na SiePomaga! Pomóż nam przekazać tę wiadomość innym. Udostępnij nasz film. Zrób sobie zdjęcie z dolarem czy „polską dychą” i wrzuć z hasztagiem #OneDollarBaby. Dajmy naoczne wsparcie rodzinie małej Matyldy.

Wpłaty można dokonać za pomocą karty kredytowej. Kwoty powyżej 50 zł można przekazywać również za pośrednictwem PayPal.

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

1591 osób wsparło

5 zł

uchith

God Bless you child
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Modlitwa i ufność czyni cuda
50 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowy Pomagacz

Zdrowia!
146 zł

Anonymous

Best wishes from one family to another.
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość