Zbiórka archiwalna
Treść może zawierać nieaktualne informacje o Potrzebującym
Przejdź do najnowszej zbiórki
Pokaż Ukryj

Walczymy o ratunek dla Karolinki!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 3 964 osoby
90 712 zł (61,36%)
Zbiórka na cel
operacja stóp i rączek - jedyna szansa, by Karolinka mogła chwytać i chodzić

Karolina Malinowska, 5 lat

Kraków, małopolskie

Zespół Aperta

Rozpoczęcie: 11 Czerwca 2018
Zakończenie: 2 Sierpnia 2018

Karolinka już po operacji!

Operacja Karolinki odbyła się 31 sierpnia w Carolina Medical Center w Warszawie. Na operację córeczka dała się z entuzjazmem zanieść tacie, który towarzyszył jej aż do momentu położenia na stół operacyjny. Wcześniej wykąpaliśmy ją w żelu odkażającym, dostała dormicum i czekała. Nie bała się, na bloku wyciągnęła nawet drugą rączkę do znieczulenia. Doktor Dror Paley przeprowadził operację kciuków u rąk i paluchów u stóp Karolinki – wszystko udało się skorygować w trakcie jednego zabiegu. Odebraliśmy Karolinkę z sali pooperacyjnej około godziny 17 w piątek.

Karolina Malinowska

Teraz Karolina będzie nosiła druty w kciukach i urządzenia wydłużające paluchy u stóp. Dzś nauczymy się je podkręcać. Karolina będzie je nosić do momentu, aż skończy się proces wydłużania paluchów u stóp i kości się zrosną. Do tego czasu nie będzie mogła chodzić.

Karolina Malinowska

Dziękujemy Fundacji Siepomaga za bardzo sprawną i szybką akcję pomocy Karolince. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za dobre serce, bez których pomocy nie bylibyśmy w stanie w tak krótkim czasie planować ortopedycznej operacji Karolinki u dr Drora Paley w Polsce. Wasza ofiarność i dobroć przyczyni się do lepszej sprawności Karolinki a jej choroba nie będzie dla niej ograniczeniem w codziennym życiu i zabawie.

Jeszcze raz składamy gorące podziękowania.

- Rodzice Karolinki

Karolina Malinowska

Ładuję...

60 zł

Joomsite

2 darowizny na tę zbiórkę, ostatnia
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 3 964 osoby
90 712 zł (61,36%)