Wózek nie zastąpi Zuzi nóg

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 41 osób
2 120 zł (16,3%)

Zuzia Januszewska

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Rozpoczęcie: 20 Września 2012
Zakończenie: 31 Grudnia 2012

Zbieraliśmy na operację przykurczów kolanowych, do której Zuzia została zakwalifikowana. Jednak na ostatniej konsultacji przed planowaną operacją lekarze zauważyli pogłębiającą się skoliozę, dlatego podjęli decyzję, że nie przeprowadzą operacji. głębiającą sie skoliozę operacji nie przeprowadzą.

W 2014 r. Zuzia poszła do III klasy szkoły podstawowej. Jest pilną  uczennicą. Niesamowitą, rezolutną, ale przede wszystkim bardzo dzielną dziewczynką.  Zuzanna trenuje szermierkę i w listopadzie 2014 r. na Mistrzostwach Polski zajęła V miejsce.


Jeśli chodzi o leczenie: wciąż kontrolne badania w wielu poradniach specjalistycznych. Jesteśmy w trakcie kolejnych badań pęcherza neurogennego naszej Zuzi, testujemy nowy lek i 24 marca 2015 r. jedziemy na kolejne badania do Centrum Zdrowia Dziecka. Wciąż walczymy o "lepsze jutro". Ciągła, systematyczna rehabilitacja, dodatkowe zajęcia na basenie - wszystko, żeby zapobiec pogłębianiu się skoliozy i pomóc Zuzance stać się jak najbardziej samodzielną dziewczynką.


Obecnie jesteśmy wstępnie umówieni na pomiar nowych aparatów do pionizacji i przemieszczania się przy balkoniku. A w sierpniu 2015 r. chcemy wyjechać na kolejny turnus rehabilitacyjny do ,,Zabajki" - a to wszystko dzięki Fundacji i ludziom dobrej woli, którzy nas wspierają.


Pozdrawiam serdecznie - Ula mama wyjątkowej Zuzi.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 41 osób
2 120 zł (16,3%)